Super Mario Bros film sızıntısı Galaxy bağlantısını doğruladı

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-06T16:49:02 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-06T16:49:02 Yıldızlar üzerinizde parlasın – yeni bir Super Mario Bros. film sızıntısı, Super Mario Galaxy ile bağlantısını doğrular ve önemli bir karakterin görünümüyle dalga geçer. Super Mario Bros., 2023’ün en büyük filmlerinden biri olmaya hazırlanıyor. Nintendo ve Despicable Me’s Illumination arasındaki resmi bir işbirliğine işaret ediyor ve Chris […]

Super Mario Bros film sızıntısı Galaxy bağlantısını doğruladı

Yayınlanan: 2022-12-06T16:49:02

Güncellenmiş: 2022-12-06T16:49:02

Yıldızlar üzerinizde parlasın – yeni bir Super Mario Bros. film sızıntısı, Super Mario Galaxy ile bağlantısını doğrular ve önemli bir karakterin görünümüyle dalga geçer.

Super Mario Bros., 2023’ün en büyük filmlerinden biri olmaya hazırlanıyor. Nintendo ve Despicable Me’s Illumination arasındaki resmi bir işbirliğine işaret ediyor ve Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Seth Rogen ve daha fazlasını içeren yıldızlardan oluşan bir kadroya sahip.

İlk tam fragman, Pratt’s Mario ve diğer seslerin yanı sıra Rainbow Road da dahil olmak üzere franchise’dan birçok Paskalya Yumurtası gösterdi. Bunlar hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bir an, serinin en beğenilen oyunlarından biri olan Super Mario Galaxy’nin unsurlarını kızdırıyor gibiydi ve bunu doğrulayan yeni bir sızıntı ortaya çıktı.

Lumas’ın yer alacağı Super Mario Bros filmi

Twitter kullanıcısı @kikaim Super Mario Bros. filmi öncesinde Japonya’daki McDonald’s Happy Meals’ta yer alacak oyuncakları gösteren bir el ilanı görseli paylaştı.

Yeşil bir borudan kafasını dikizleyen Mario, Prenses Şeftali, Donkey Kong, kartındaki Mario, Luigi, ateş püskürten Bowser ve en önemlisi mavi bir Luma var.

Luma neden önemlidir? Lumas, yıldızlar arasındaki maceranızda size yardımcı olan, ilk olarak Super Mario Galaxy’de tanıtılan yıldız benzeri yaratıklardır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Lumas filmdeyse, güçlü bir karakterin ortaya çıkmasını bekleyebiliriz: uzayın koruyucusu ve Lumas’ın annesi Rosalina.

Super Mario Galaxy'de Rosalina ve LumaNintendo

“Kuyrukluyıldız Gözlemevi’nin bu bekçisi, Lumas denen meraklı yıldız yaratıklarıyla birlikte kozmosta süzülüyor. Geçmişi gizemle örtülü, ”diye yazıyor oyundan biyografisinde.

Göksel genişlikte seyahat eden dev bir yıldız gemisi olan Comet Gözlemevi’nde evrende dolaşan yalnız prenses Rosalina hakkında pek bir şey bilinmiyor. Luma’nın harika bir arkadaşıdır, onları kendi çocuklarıymış gibi alır ve onlarla ilgilenir. Ama gözlerinde bir hüzün var. Yıldızlar arasında ne kaybetti?”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ne Rosalina ne de Lumas, Nintendo tarafından film için onaylanmadı.

Super Mario Bros filmi 7 Nisan 2023’te vizyona girecek. film hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. burada.

Teknory