T-Mobile Netflix promosyonu 2024’te bazılarının reklamlarını içerecek

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR T-Mobile’ın Netflix on Us promosyonu bu ay değişecek. Netflix Temel planına güvenen aboneler, Reklamlı Standart planına “yükseltilecektir”. Buna reklamlar dahil olsa da akış kalitesini 1080p’ye çıkarır ve iki cihazda akış yapmanıza olanak tanır. Bugün erken saatlerde size T-Mobile’ın ücretsiz Hulu abonelikleri sunmaya başlayacağını söylemiştik. Ne yazık ki bu haber, […]

T-Mobile Netflix promosyonu 2024’te bazılarının reklamlarını içerecek

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • T-Mobile’ın Netflix on Us promosyonu bu ay değişecek.
  • Netflix Temel planına güvenen aboneler, Reklamlı Standart planına “yükseltilecektir”.
  • Buna reklamlar dahil olsa da akış kalitesini 1080p’ye çıkarır ve iki cihazda akış yapmanıza olanak tanır.

Bugün erken saatlerde size T-Mobile’ın ücretsiz Hulu abonelikleri sunmaya başlayacağını söylemiştik. Ne yazık ki bu haber, yalnızca Go5G Next abonelerinin kullanımına sunulacağı ve reklam içereceği uyarısıyla geldi. Artık T-Mobile’ın ücretsiz yayın teklifleri hakkında daha fazla haberimiz var (üzerinden) Mobil Rapor).

24 Ocak’tan itibaren (ücretsiz Hulu aboneliklerinin kullanıma sunulduğu gün) T-Mobile, popüler Netflix on Us avantajı kapsamındaki Netflix Temel planını kullanımdan kaldıracak ve Reklamlı Standart planına taşıyacak. Bu, Basic abonelikleri için ödeme yapmak üzere T-Mo’ya güvenen kullanıcıların otomatik olarak reklamları da içeren farklı, ücretsiz bir Netflix planına “yükseltileceği” anlamına geliyor.

Ancak hepsi kötü haber değil. Reklamlı Netflix Standard’ın eski Temel plana göre avantajları vardır. Örneğin, 720p yerine 1080p akış elde edersiniz ve yalnızca bir cihaz yerine aynı anda iki cihazda akış gerçekleştirebilirsiniz.

Açık olmak gerekirse, T-Mobile’ın Netflix Standart planı için ödeme yaptığını gören kullanıcılar (yani diğer aile üyeleriyle daha pahalı planlara sahip olanlar) herhangi bir değişiklik görmeyecek. T-Mobile bu plan için ödeme yapmaya devam edecek.

Bu T-Mobile aboneleri için üzücü bir haber olsa da Netflix’in yaptıklarından dolayı şirketi suçlayamazsınız. 2023’te Netflix, geliri artırmak için reklamlara güvenmek amacıyla bu önemli değişikliği yaptı ve T-Mobile’ın buna yanıt olarak eninde sonunda bazı şeyleri değiştirmesi gerekecekti.

Reklamlara dayanamıyorsanız ve Netflix Standard’ı, hatta Netflix Premium’u almayı tercih ediyorsanız, bunu yine de indirimli bir fiyatla yapabilirsiniz. Şu anda Netflix Basic kullanıyorsanız, T-Mobile’a Standart için her ay 8,50 ABD Doları veya Premium için 16 ABD Doları ödeyebilirsiniz (her iki durumda da aylık 6,99 ABD Doları tasarruf).

Netflix Basic kullanan aboneler, bu değişiklikle ilgili bugün veya bu haftanın ilerleyen saatlerinde kısa mesajları görecektir.

T-Mobile Netflix promosyonu 2024’te bazılarının reklamlarını içerecek

Teknory