Tai Lung, Kung Fu Panda 4’ün Geri Dönen Tek Kötü Adamı Değil

Özet Kung Fu Panda 4 Bay Ping, Li ve Shifu da dahil olmak üzere birçok eski kötü adamı ve eski karakteri geri getirecek. Yeni fragman, Po’nun bir öğrenciye yeni Ejderha Savaşçısı olmayı öğretmesi ve yeni bir düşman olan Bukalemun ile yüzleşmesi gerektiğini ortaya koyuyor. Ruhlar Alemi’nin tanıtımı, Lord Shen veya Kai gibi daha önce mağlup […]

Tai Lung, Kung Fu Panda 4’ün Geri Dönen Tek Kötü Adamı Değil

Özet

  • Kung Fu Panda 4 Bay Ping, Li ve Shifu da dahil olmak üzere birçok eski kötü adamı ve eski karakteri geri getirecek.
  • Yeni fragman, Po’nun bir öğrenciye yeni Ejderha Savaşçısı olmayı öğretmesi ve yeni bir düşman olan Bukalemun ile yüzleşmesi gerektiğini ortaya koyuyor.
  • Ruhlar Alemi’nin tanıtımı, Lord Shen veya Kai gibi daha önce mağlup edilmiş kötü adamların dördüncü filmde geri dönme olasılığını açıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Kung Fu Panda 4 yönetmen devam filminde geri dönen tek kötü adamın Tai Lung olmayacağını iddia ediyor. Po (Jack Black) ve Öfkeli Beşli’nin son macerası 2016’daydı. Kung Fu Panda 3 Ejderha Savaşçısı panda mirasını keşfettiğinde ve chi sanatında ustalaştığında. Başka bir devam filmi onaylandıktan sonra ilki Kung Fu Panda 4 Fragmanda Tai Lung’un (Ian McShane) Po ile yolları kesişen başka bir düşmanla dönüşü yer alıyordu.

göre Çarpıştırıcı, Kung Fu Panda 4 yönetmen Mike Mitchell diyor ki Bir sonraki devam filmi birçok eski kötü adamı ve diğer eski karakterleri geri getirecek. Daha sonra bu eski karakterlerden birkaçını sıraladı ve şunu vurguladı: “hatırladığın her karakter geri geliyor.” Ancak hangi kötü adamların geri döneceği konusunda spoyler içermemeye çalışıyor. Aşağıdan Mitchell’in tam alıntısına göz atın:

Yükler. Ve kötü adamla savaşmak için tüm bu hırsız çetesiyle birlikte çalışması gerekiyor. Bu arada, Tümü eski karakterler geri döndü: Bryan Cranston’ın canlandırdığı Bay Ping, Li, Dustin Hoffman’ın canlandırdığı Shifu ve ardından Ping’i canlandıran James Hong. Tonlarca karakter. Tüm karakterler geri dönüyor. Hatırladığınız her karakter ve şımartmak istemediğim birkaç kötü adam geri dönüyor. Ama aslında, yaptığımız bir sürü yeni karakteri tanıtmak istedik.


Kung Fu Panda 4 Oyuncularının Açıklaması

Po, Kung Fu Panda 4'te elinde bir kurabiye tutuyor.

Yeni fragman, Po’nun bir öğrenciye Ejderha Savaşçısı olarak eski pozisyonunu almayı öğretmesi gereken bir sonraki görevine kısa bir bakış gösteriyordu ve En büyük açıklamalardan biri Tai Lung’un dönüşüydü. 2008’deki orijinal filmin baş düşmanıydı. Kung Fu Pandasıancak ilk filmin sonunda Ruhlar Alemine sürgün edildi. Po, Barış Vadisi’nin Ruhani Lideri olurken, güçlü panda yeni bir tehditle, sınırsız kung fu güçlerini tüketmenin peşinde olan Bukalemun (Viola Davis) ile yüzleşmek zorundadır. Bu, Tai Lung’u geri getirdiğinde ve onun kung fu enerjisini emdiğinde açıkça görülüyor.

İlgili
Kung Fu Panda 4’te Tai Lung Ölümden Nasıl Döndü?

Tai Lung, orijinal filmde ölüyormuş gibi göründükten 4 yıl sonra Kung Fu Panda’da geri dönüyor, ancak onun ölümden nasıl döndüğüne dair dalga geçiliyor.

Ruh Alemi’nin konuşlandırılması, daha önce mağlup edilen kötü adamların yaklaşan girişe geri dönmesi için yer bırakıyor. Bu, dördüncü filmin aralarında Bryan Cranston (Li Shan) ve Dustin Hoffman’ın (Shifu) da bulunduğu muhteşem bir seslendirme kadrosuna sahip olacağı anlamına geliyor. Diğer kötü adamların geri dönmesine bağlı olarak, Kung Fu Panda 4 Gary Oldman’ın Lord Shen’i gibi karakterleri de geri getirebilirana kötü adam Kung Fu Panda 2, veya chi’yi çalmak isteyen ana kötü adam JK Simmons’ın Kai’si Kung Fu Panda 3. Yapım aynı zamanda Öfkeli Beşli’nin ilk fragmanda olağandışı yokluğuna rağmen yer alacağını da doğruladı.

Geri dönen oyuncu kadrosunun yanı sıra, Kung Fu Panda 4 heyecan verici yeni oyuncu kadrosu eklemeleri var, Bunlar arasında Chameleon ve Han’ı seslendirecek olan Davis ve Ke Huy Quan da yer alıyor. Aktör Awkwafina da kadroya, Bukalemun’u durdurma yolculuğunda Po’ya rehberlik eden tilki Zhen rolüyle katılıyor. Sonuç olarak, Kung Fu Panda 4 hem yeni hem de eski karakterlerle karşılaşan Po’nun Ejderha Savaşçısı olarak evriminin en iddialı seferi olacak.

Kaynak: Çarpıştırıcı

Kung Fu Panda 4 Temp <a href=film Posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/10/kung-fu-panda-4-temp-movie-poster.jpg”/>
Kung Fu Panda 4

Yayın tarihi
29 Mart 2024

Müdür
Mike Mitchell, Stephanie Stine

Değerlendirme
Henüz derecelendirilmedi

Stüdyo(lar)
DreamWorks Animasyonu

Distribütör(ler)
Evrensel Resimler

Teknory