Quantumania’nın Emojileri Sosyal Medyada Küçülüyor

Eşlik eden Twitter hashflags olmadan bir Marvel sürümü gibi hissettirmezdi, değil mi? Tüm bu küçük karakterler olmadan film hakkında nasıl tweet atabiliriz? Asla korkma, bir ürün yelpazesi Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania emojiler nihayet yayına girdi ve onları kullanmaktan daha fazla heyecan duyamazdık. Ne kadar şirin olduklarına bir bak. Bunu alamayız. Mevcut dokuz hashflag, […]

Quantumania’nın Emojileri Sosyal Medyada Küçülüyor

Eşlik eden Twitter hashflags olmadan bir Marvel sürümü gibi hissettirmezdi, değil mi? Tüm bu küçük karakterler olmadan film hakkında nasıl tweet atabiliriz? Asla korkma, bir ürün yelpazesi Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania emojiler nihayet yayına girdi ve onları kullanmaktan daha fazla heyecan duyamazdık. Ne kadar şirin olduklarına bir bak. Bunu alamayız.

Mevcut dokuz hashflag, filmin en belirgin karakterlerini oluşturuyor. Çok yönlü çılgın Kang, herkesin favori böcek temalı kahramanı Karınca Adam, belalı ortağı The Wasp, her şeyi başlatan adam Hank Pym, Karınca Adam’ın kızı Cassie Lang, Hank’in karısı ve Kuantum Diyarı gezgini Janet van Dyne ve Kang’ın fethi var. persona – birkaç isim vermek gerekirse.

İster eski favoriler, ister yeni şovmenler – bir Kang çizgi filmi bile bu Şubat ayında aklımızı başımızdan alacak şeyler için bizi heyecanlandırıyor. 17 Şubat’ta piyasaya sürülecek olan Ant-Man serisinin bu üçüncü bölümünün MCU’yu tamamen yeniden tanımlaması bekleniyor. Daha iyisi için mi, daha kötüsü için mi? Ne yazık ki, sadece zaman gösterecek.

Kesin olan bir şey var, o da hiçbir şeyin gerçekte olmadığı gerçeği. Muazzam revizyonların olduğu bir çağda, MCU bizi ayaklarımızın üzerinde tutmak için büyük çaba sarf etti. Bu sinematik evrenin en yeni aşamasına girerken, her şeyin nasıl birbirine bağlanacağını bilmenin hiçbir yolu yok. Yine de bunu yapabilecek biri varsa, o da Marvel’daki beyinlerdir. Her yeni sürümde bu evrensel hikayelerin dünyanın dört bir yanındaki hayranları şaşırtmaya devam etmesini umuyoruz.

Teknory