Spy x Family 20. bölüm incelemesi: Anya, Loid’in iş yerini ziyaret eder

Terry Ah ❘ Yayınlanan: 2022-11-22T05:28:10 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-22T05:28:19 Spy x Family 20. bölümde Anya, okul ödevinin bir parçası olarak üvey babasının işyerini ziyaret eder ve bu sırada kendisini bazı ilginç maskaralıkların içinde bulur. Spy x Family, hayattan özür dilemeden bir kesit dizisidir. Başka bir deyişle, her bölüm genellikle, bölümün süresi içinde sona eren ve başlayan, […]

Spy x Family 20. bölüm incelemesi: Anya, Loid’in iş yerini ziyaret eder

Yayınlanan: 2022-11-22T05:28:10

Güncellenmiş: 2022-11-22T05:28:19

Spy x Family 20. bölümde Anya, okul ödevinin bir parçası olarak üvey babasının işyerini ziyaret eder ve bu sırada kendisini bazı ilginç maskaralıkların içinde bulur.

Spy x Family, hayattan özür dilemeden bir kesit dizisidir. Başka bir deyişle, her bölüm genellikle, bölümün süresi içinde sona eren ve başlayan, esasen bağımsız bir hikaye olabilecek şeyi sağlar.

Spy x Family’nin yirminci bölümü, serinin genel ilerleyişi üzerinde minimum etki yaratan iki ayrı olay örgüsü sunarak bu trendi sürdürüyor. Bu ilerleme eksikliği ve ayrıntılara özen gösterilmemesi, düşük bağlılığa neden olur.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Spy x Family 20. bölümü izlemek için göz atın gevrek rulo.

A Spy x Family için aşağıdaki hafif spoiler uyarısı!

Anya’nın Loid’in hastanesindeki maceraları

Bir okul ödevinin parçası olarak, Anya başarılı bir kişinin işyerinde olmalı ve röportajlar yapmalıdır. Başlangıçta Yor’a sormayı düşünür, ancak hızlı bir zihin taramasından sonra Yor’un suikast işinin onun için biraz fazla yoğun olduğunu fark eder.

Anya, Loid’in casuslukla ilgili acil haberler almasının ardından bir odada yalnız kaldığı Loid’in hastanesini ziyaret etmeye karar verir. Çocuk, Loid’in zihnini okuyarak keşfettiği gizli geçitlerden geçerek hastanede dolaşıyor.

Bu sahneyle ilgili sorun, yalnızca genel bir hikaye ilerlemesinin olmaması değil, Spy x Family’nin kendisini pek ciddiye almamasıdır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Endüstri profesyonelleri, halüsinasyonların psikiyatrik nedenini tartışan bir odadalar. Ve gizli geçitte Anya’nın yüksek seslerini duyunca hepsi bir araya gelir ve bir hayalet olduğunu varsayarak hayatlarının inançlarını alt üst ederler.

Sonra Anya, babası hakkında şüpheli bir şekilde ifade edilmiş bir rapor verdiğinde, Loid her şeyi düzeltmek için çekici davranır.

Bu etkileşimler, Anya başka herhangi bir dizide felakete yol açabilecek büyük hatalar yaptıktan sonra bile Forger ailesinin yakalanma olasılığını esasen ortadan kaldırır.

Sonuçların olmaması, saati çok daha rahat hale getirir, ancak aynı zamanda seride ortaya konan orijinal yoğun önermeden de uzaklaşır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Anya’nın çok gizli görevi

Spy x family 20. bölümün ikinci yarısında Anya şifreli mesajlarla oynuyor. Bunları en sevdiği casus programını izledikten sonra yapıyor ve mümkün olan herkese veriyor.

Kahramanın çocuksu masumiyeti ve iyimserliği bölümün bu bölümünde parlıyor. Her karakterin gizli koda verdiği yanıt, kendi kişiliğinin bir yanını ortaya çıkarıyor.

Eskimiş el yazısı, şifreli mesajı verdiği herkes arasında kafa karışıklığına neden olur. Kodu kıran tek kişi, niyeti yanlış anlayan ve bunun gizli bir hayranından gelen bir aşk mektubu olduğunu varsayan Franky Franklin olur.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Anya, Franky Franklin ile görüşmeyi kaçırır ve bu, bu noktada serinin daha iyi ve daha kötüsü için oldukça karakteristik hale gelen genel hikaye ilerlemesinin hiçbir yere varmadığı başka bir bölüm daha yapar.

Daha fazla Spy x Family 2. Sezon incelemesi ister misiniz? Aşağıdaki diğer epizodik incelemelerimize göz atın:

13. Bölüm | Bölüm 14 | 15.Bölüm | Bölüm 16 | Bölüm 17 l Bölüm 18 ben 19. Bölüm

Teknory