Tek Bir Ayakta Alkış Johnny Depp’in Geri Dönüşüne Eşit Değildir

film festivalinde basın toplantısı.” decoding=”async” /> Fotoğraf: Stephane Cardinale – Getty Images aracılığıyla Corbis/Corbis Sadece on yıl önce olduğunu düşünmek inanılmaz Johnny Depp tüm Hollywood’daki en yüksek maaşlı yıldızdı, sadece noktalı çizgiyi imzalamak ve bir film için en yüksek faturayı almayı kabul etmek için düzenli olarak en az 20 milyon dolarlık bir maaş çekini cebe […]

Tek Bir Ayakta Alkış Johnny Depp’in Geri Dönüşüne Eşit Değildir

film festivalinde basın toplantısı.” decoding=”async” />

Fotoğraf: Stephane Cardinale – Getty Images aracılığıyla Corbis/Corbis

Sadece on yıl önce olduğunu düşünmek inanılmaz Johnny Depp tüm Hollywood’daki en yüksek maaşlı yıldızdı, sadece noktalı çizgiyi imzalamak ve bir film için en yüksek faturayı almayı kabul etmek için düzenli olarak en az 20 milyon dolarlık bir maaş çekini cebe indirebilen bir yıldızdı.

Tabii ki, adınız Tom Cruise değilse, uzun bir süre boyunca bu yıldızlık seviyesinde kalmaya çalışmak, neredeyse aşılmaz bir görevdir, ancak sürgün edilenin yardımcı olmadı. Fantastik Canavarlar Ve Karayip Korsanları gazi, özellikle eski karısı Amber Heard’e karşı verdiği sert hukuk savaşları söz konusu olduğunda, birçok kez tamamen yanlış nedenlerle manşetlere çıktı.

jeanne du barry
Kızıldeniz film Vakfı aracılığıyla

Görünüşe göre Depp, Hollywood’a sırtını döndü, ki bu duygu karşılıklı göründüğünde de aynı. Ancak Cannes film Festivali Galası’nda uzun süre ayakta alkışlandı. Jeanne du Barry Johnny, yıllık etkinlikte coşkulu alkışların övgüsüne kapılan ilk aile üyesi olduğu için, gelgitin değişmeye başladığını gösteriyor gibiydi.

Madalyonun diğer tarafında, bazı insanlar buna sahip değil. Aslında, bir distribütör, ifşa ettiklerinde duygusal çiviyi doğrudan kafasına vurdu. film/news/cannes-five-takeaways-johnny-depp-scorsese-1235624023/” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>Çeşitlilik Varlığının kutuplaştırıcı doğası göz önüne alındığında, yaklaşan tekliflerinden herhangi birinin karşılaşacağı büyük bir sorunu özetleyen “İçinde Johnny Depp olan hiçbir şeye dokunmuyorum”.

Yönetmenliğe geri dönerek meseleleri kendi eline alıyor, ancak şimdiye kadarki tek uzun metrajlı filmi o kadar geniş çapta çöpe atılsa da Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterime girmesini engelledi. Bir geri dönüş gerçekten olası mı? Sadece zaman gösterecek.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory