Tesla’daki En İyi 10 Mod

Tesla’daki bilgi-eğlence merkezi bugünlerde kişisel bir bilgisayara daha yakın. Bilgi-eğlence biriminin en son sürümü olan MC3, AMD’nin Navi 23 GPU’sundan güç alır ve “Cyberpunk 2077” (üzerinden Video kartı). Daha yeni Model S ve X arabaları, Steam kitaplığınızdaki herhangi bir oyunu oynayabilir (üzerinden Tesla Uygulaması Değil), bu ayrı GPU sayesinde. Model 3 ve Y araçlarında AMD […]

Tesla’daki En İyi 10 Mod

Tesla’daki bilgi-eğlence merkezi bugünlerde kişisel bir bilgisayara daha yakın. Bilgi-eğlence biriminin en son sürümü olan MC3, AMD’nin Navi 23 GPU’sundan güç alır ve “Cyberpunk 2077” (üzerinden Video kartı). Daha yeni Model S ve X arabaları, Steam kitaplığınızdaki herhangi bir oyunu oynayabilir (üzerinden Tesla Uygulaması Değil), bu ayrı GPU sayesinde. Model 3 ve Y araçlarında AMD destekli bilgi-eğlence sistemi bulunur ancak ek GPU yoktur. Tesla’nın Arcade modunda da oyunları vardır; “Cuphead” ve “Stardew Valley” öne çıkan başlıklardır (üzerinden New YorkKars).

Bilgi-eğlence sisteminin yapabileceği tek şey oyun oynamak değildir. Sinema Modu, park halindeyken en sevdiğiniz programları art arda izleyebilmeniz için Netflix, Disney+ ve YouTube gibi akış hizmetlerini içerir. Spotify, Tidal ve Apple Music ile müzik akışı hizmetleri de yüklenir. Bir web tarayıcısı vardır, bu nedenle işlerinizi halletmek için telefonunuzu veya dizüstü bilgisayarınızı çıkarmanız gerekmez. Toybox’ta oynayabileceğiniz birden fazla uygulama ve paskalya yumurtası vardır. Bunlar arasında harici hoparlörden (elbette park halindeyken) çeşitli sesleri çalabilen Boombox, bir Işık Gösterisi, şarj bağlantı noktasının etrafında bir gökkuşağı parıltısı ve ekrandaki gezinme görünümünde birden çok ince ayar yer alıyor. Ayrıca bilgi-eğlence ekranına önünde kıvrılmanız için sanal bir şömine yerleştiren Romantizm Modu’nu da açabilirsiniz.

Teknory