The Dark Knight üçlemesindeki 3 filmin tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

LONDRA, İNGİLTERE – 22 ŞUBAT: Christian Bale tarafından giyilen ve Lindy Hemming tarafından tasarlanan 2012 Dark Knight Rises filminden bir Batman kostümü, 22 Şubat 2018’de Londra’da O2 Arena’da düzenlenen DC Comics Sergisi: Süper Kahramanların Şafağı’nda sergileniyor. , İngiltere. 23 Şubat’ta açılacak sergide Batman, Wonder Woman ve Superman filmleri de dahil olmak üzere DC Comics yapımlarında […]

The Dark Knight üçlemesindeki 3 filmin tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

LONDRA, İNGİLTERE – 22 ŞUBAT: Christian Bale tarafından giyilen ve Lindy Hemming tarafından tasarlanan 2012 Dark Knight Rises filminden bir Batman kostümü, 22 Şubat 2018’de Londra’da O2 Arena’da düzenlenen DC Comics Sergisi: Süper Kahramanların Şafağı’nda sergileniyor. , İngiltere. 23 Şubat’ta açılacak sergide Batman, Wonder Woman ve Superman filmleri de dahil olmak üzere DC Comics yapımlarında kullanılan 45 orijinal kostüm, model ve dekor yer alıyor. (Fotoğraf: Jack Taylor/Getty Images)

Christopher Nolan’ın Kara Şövalye üçlemesi, çizgi roman film uyarlamalarının zirvesi olarak kabul ediliyor, ancak Batman filmlerinin her biri birbiriyle nasıl örtüşüyor?

Neredeyse yirmi yıl önce, Christopher Nolan yönettiği sırada tüm zamanların en ikonik çizgi roman süper kahramanıyla mücadele etti Batman Başlıyor. O anda süper kahraman filmlerinin gidişatını sonsuza dek değiştirdi.

Batman serisiyle ilgileneceğini öğrendiğimizde hepimiz onun için büyük umutlar beslemiştik. Batman ve Robin Neredeyse on yıl boyunca onu geliştirme cehenneminde bıraktı; ancak sonuçta bununla ne yapacağını hiçbir tahmin tahmin edemezdi.

Ünlü Dark Knight üçlemesindeki üç filmi de inanılmaz bir yıldız gücünden oluşuyordu; Christian Bale baş yıldızı canlandırıyor, Michael Caine sadık uşağı ve arkadaşı Alfred Pennyworth’u canlandırıyor, Gary Oldman kır saçlı ama namuslu James Gordon ve Morgan Freeman’ı canlandırıyor. Her zaman güvenilir olan Lucius Fox’a hayat veriyoruz. Ve bunlara Cillian Murphy, Heath Ledger, Liam Neeson, Tom Hardy, Katie Holmes, Maggie Gyllenhaal, Aaron Eckhart ve Marion Cotillard gibi isimler ayrı bölümler halinde katıldı.

Ancak konu üçlemenin en büyük varlığına geldiğinde yıldızların kim kimdir ikinci sırada yer alıyor, çünkü senaryo muhteşem olmaktan başka bir şey değil; üç film de kusursuz bir şekilde birbirine bağlanarak bize bir adamın umutsuz girişimlerinin neredeyse mükemmel üç perdelik öyküsünü sunuyor. ailesinin sevdiği şehri kurtarmak için.

Bunu aklımızda tutarak, Batman Günü’nü kutlamaya devam ederken, gelin bu anı efsanevi Batman üçlemesine dönüp bakalım ve hangi teklifin üstün geldiğini görelim.

Teknory