Anne Hathaway ‘The Princess Diaries 3’ Hakkında Bir Güncelleme Paylaşıyor

Fotoğraf: Matt Winkelmeyer/Getty Images Açıklanalı birkaç ay oldu Prenses Günlükleri 3 son filmin gösterime girmesinden yaklaşık yirmi yıl sonra üretilecek. Ocak ayı sona ermek üzereyken, filmin eski başrol oyuncusu Anne Hathaway geliştirme hakkında bir güncelleme paylaştı. ile yapılan bir röportajda insanlar Dergisi, Hathaway, dizinin bir sonraki taksitinde yer almak için henüz imza atmadığını açıkladı. Prenses […]

Anne Hathaway ‘The Princess Diaries 3’ Hakkında Bir Güncelleme Paylaşıyor

Fotoğraf: Matt Winkelmeyer/Getty Images

Açıklanalı birkaç ay oldu Prenses Günlükleri 3 son filmin gösterime girmesinden yaklaşık yirmi yıl sonra üretilecek. Ocak ayı sona ermek üzereyken, filmin eski başrol oyuncusu Anne Hathaway geliştirme hakkında bir güncelleme paylaştı.

ile yapılan bir röportajda insanlar Dergisi, Hathaway, dizinin bir sonraki taksitinde yer almak için henüz imza atmadığını açıkladı. Prenses Günlükleri Yıldız, filmin başka bir giriş aldığını görmekten ne kadar heyecanlandığını ifade etti, ancak aynı zamanda perde arkasında çalışanlardan hiçbir şey duymamanın ne kadar “sinir bozucu” olduğunu anladığını ifade etti.

Aynı zamanda sinema sektöründe bunun normal olduğunu ve tüm bunların “sabır gerektirdiğini” ifade etti.

“Tam olarak aynı şeyi hissediyoruz ve bunun muhtemelen çok sinir bozucu olduğunu biliyorum. Bu sabır gerektiren bir süreç ve bu yüzden artık herkes kendini film işinin bir parçası olarak görmeli çünkü bir şeyler yapmak aslında bu kadar sürüyor.”

Hathaway imzalanmamış olmasına rağmen, filmin Ekim 2022’de geri dönmesini desteklediğini ifade etti. Bu gece eğlence film için çalışmaya başlayacağını ve rol arkadaşı Julie Andrews’un da geri dönmeyi düşüneceğini umduğunu söyledi. Ne yazık ki, bir röportajda ortaya çıktı. Hollywood’a Erişim Andrews, yaklaşan filmdeki rolünü tekrarlamayabilir.

Geçen yıl CW DC dizisindeki çalışmalarıyla tanınan Aadrita Mukerji’nin, Süper kız, yakında çıkacak olan filmin senaryosunu yazacak. ona katılmak Prenses Günlükleri yapımcı Debra Martin Chase ve Öteki kadınMelissa Stack’ten.

Prenses Günlükleri ilk olarak 2001’de vizyona giren bir reşit olma filmiydi. Genovia krallığındaki tahtı miras aldığı ortaya çıktıktan sonra bir sonraki prenses olmak için eğitilen genç bir genci konu alıyordu. 2004 yılında, ilk filmden beş yıl sonra geçen bir devam filmi yayınlandı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow