Netflix’in En Kurşun Geçirmez Markası, 61 Ülkede 1 Numara Olmak İçin Yok Olmayı Atlattı

Netflix ile Adam Sandler’ın Happy Madison Productions şirketi arasında uzun süredir devam eden anlaşma, izlenme rakamları ve mali ücret açısından her iki taraf için de son derece faydalı oldu ve kaybedenler, orijinal filmlerinin yarı yarıya makul olmasını tercih eden aboneler oldu. Yasa Dışı Kanunlar akış hizmetinin en kurşun geçirmez hit fabrikasından geniş kapsamlı en son […]

Netflix’in En Kurşun Geçirmez Markası, 61 Ülkede 1 Numara Olmak İçin Yok Olmayı Atlattı

Netflix ile Adam Sandler’ın Happy Madison Productions şirketi arasında uzun süredir devam eden anlaşma, izlenme rakamları ve mali ücret açısından her iki taraf için de son derece faydalı oldu ve kaybedenler, orijinal filmlerinin yarı yarıya makul olmasını tercih eden aboneler oldu. Yasa Dışı Kanunlar akış hizmetinin en kurşun geçirmez hit fabrikasından geniş kapsamlı en son teklif.

Yazma sırasında, yönetmen Tyler Spindel’in aksiyon komedisi, Rotten Tomatoes eleştirmenlerinden yalnızca yüzde 20’lik bir onay aldı ve bu, Happy Madison kursu için eşit. Bununla birlikte, yalnızca yüzde 45’lik bir kullanıcı ortalaması, ekibin alıştığından çok daha düşük, ancak bu, onu en çok izlenen listeleri fethetmekten alıkoymadı.

cr. Scott Yamano/Netflix © 2023.

Başına FlixPatrol, Yasa Dışı Kanunlar Chris Hemsworth’a döndü Çıkarma 2 Happy Madison markasının gücü ve Adam DeVine’ın Pierce Brosnan ve Ellen Barkin’in yaklaşan kayınvalidesi hakkındaki şüphelerini zirveye taşıyan yıldızlarla dolu daha fazla maskaralık vaadiyle dünya çapında 61 ülkede bir numarayı güvence altına alarak kıyma haline getirdi. yığın.

O zamandan beri Gülünç 6 Netflix/Happy Madison sevişmesini başlattı, en az 12 film yapım hattından çıktı. Sandler’ınkini alırsan Acele komediden çok drama olduğu için denklemin dışında kaldıysa, izleyicileri güldürmek için tasarlanan diğer 11 kişi Rotten Tomatoes’da yüzde 0 ile 52 arasında bir puan aldı. Yasa Dışı Kanunlar en başından beri çıktısını tanımlayan tutarlı sıradanlığı sürdürmek için ortada rahatça yuvalanmış.

Teknory