‘The Little Mermaid’, ‘Willow’ Diehards Disney Plus Purge İçin Adalet Talep Ettiğinden, Diğer Canlı Aksiyon Yeniden Yapımlarından 7’den Daha Kötü Rotten Tomatoes Puanı Aldı

Disney aracılığıyla Tepki olacağı kesindi Disney’in Geçen hafta Disney Plus ve Hulu’dan 50’den fazla film ve TV şovunu kaldırmayı planladığına dair şok edici bir duyuru. Şimdi inatçı Söğüt Taraftarlar ayak izlerini takip ediyor Savaşçı Rahibe hayranlar, gösteri için adalet talep etmek için meşhur sokaklara çıkarak. Gerçekten de Disney, Netflix’i olabilecek en kötü şekilde çağrıştırıyor. Bu […]

‘The Little Mermaid’, ‘Willow’ Diehards Disney Plus Purge İçin Adalet Talep Ettiğinden, Diğer Canlı Aksiyon Yeniden Yapımlarından 7’den Daha Kötü Rotten Tomatoes Puanı Aldı

Disney aracılığıyla

Tepki olacağı kesindi Disney’in Geçen hafta Disney Plus ve Hulu’dan 50’den fazla film ve TV şovunu kaldırmayı planladığına dair şok edici bir duyuru. Şimdi inatçı Söğüt Taraftarlar ayak izlerini takip ediyor Savaşçı Rahibe hayranlar, gösteri için adalet talep etmek için meşhur sokaklara çıkarak. Gerçekten de Disney, Netflix’i olabilecek en kötü şekilde çağrıştırıyor. Bu arada, belirli bir sahne Küçük Denizkızı şimdiden o kadar kötü kavrulmuş ki, filmin en kötü kısmı olarak etiketlendi. Öte yandan Halle Bailey – bu ilk incelemeler filme sürekli büyüyen canlı aksiyon Disney yeniden yapımları listesinde hayal kırıklığı yaratan bir yer kazandırsa bile, bugün çıkan ilk incelemelerin kanıtladığı gibi, açık ara kazanan o.

Her zamanki gibi, bugünün haber turu tasasız – veya bu durumda kanlı – bir sonuç olmadan tamamlanmayacaktır. Sizi daha fazla merakta bırakmayacağız.

Küçük Denizkızı canlı aksiyon yeniden yapımları listesinde 8. sırada yer alıyor ve bunun nedeni Awkwafina’nın Scuttle rap’i olabilir.

küçük Denizkızı
Disney aracılığıyla görüntü

İşte sizin için bire bir: Bir yanda, Halle Bailey filmin en iyi parçası olarak övülüyor. Küçük Denizkızı (bunun doğru olduğunu zaten biliyorduk, ancak yine de basılı olarak görmek güzel), Awkwafina’nın film müziğindeki rapi çamura bulanıyor. Rap mi diyorsun? Bu doğru – Küçük Denizkızı “The Scuttlebutt” şarkısında aktristen bir rap mısrası var ve bu… şarkının adından da anlaşılacağı kadar kötü. Sonrasında Bailey’nin “Part of Your World”ünün canlandırıcı yorumuyla kulaklarınızı temizlemek isteyebilirsiniz. Sadece söylüyorum’.

Ne yazık ki, Bailey’nin göze çarpan performansı, resmi olarak erken incelemeler yapıldığı için zorlu bir mücadele veriyor. Küçük Denizkızı altında Mulan, Cruellave 2015’ler kül kedisionu Disney’in 20 canlı aksiyon yeniden yapımı listesinde sekizinci yapıyor.

Söğüt Hayranlar, Disney Plus uçurumundan fantastik diziyi canlandırmak için bir dilekçe hazırlar ve oturarak dışarı çıkmayı reddederler.

Warwick Davies, 'Willow'da
Lucasfilm/Disney Plus aracılığıyla görüntü

Erken baltalanan şovlar maalesef son zamanlarda fantazi hayranları arasında norm haline geldi. Tam Netflix’in sert parmaklığından kurtulabileceklerini düşündükleri sırada Disney gider ve iptal eder. Söğüt bir sezon sonra ve ardından akış hizmetinden tamamen temizleyerek yaraya tuz basar. Açıkçası, bu acı hap pek iyi gitmeyecekti – birkaç saat içinde hayranlar, sevilen diziyi Disney’in keskin baltası tarafından resmen vurulmadan önce (dört gün içinde, dikkat edin) diriltmek için bir dilekçe hazırladı. Şovun ilk sezonunun hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından iyi karşılandığını unutun, aynı zamanda pozitif queer temsili de içeriyor. Bir kez daha Disney’in LGBTQ+ topluluğuna bağlılığını sorgulamakla baş başa kaldık.

Külkedisi katıldı Winnie the Pooh: Kan ve Bal ölümcül intikam peşinde koşan bir sonraki Disney karakteri olarak

Disney aracılığıyla görüntü

Evet, şu anda bunu okuyorsunuz. Külkedisi nihayet üvey kız kardeşleri ve üvey annesinden gelen tüm o alaycı, aşağılık, aşağılayıcı yorumların intikamını alıyor. ChampDog Films, fandomu takip etmek için ITN Studios ile iş birliği yaptı Winnie the Pooh: Kan ve Bal Bu yılın başlarında oluşturuldu, yani klasik Disney karakterlerinin kanlı bir saldırıya geçmesini izlemeyi seven korku hayranları. Kanlı yeniden çevrim, Cinderella’s Curse olarak adlandırıldı ve bu yıl içinde beklenen bir çıkış tarihi var – tam da Cadılar Bayramı sezonu için zamanında.

Yazar hakkında

Cody Raschella

Cody Raschella

Cody Raschella, 2021’den beri WGTC’de çalışan bir Personel Yazarı ve ara sıra Editördür. O gizli bir Swiftie (shh), gururlu bir ‘Drag Race’ hayranı (yas) ve umutsuz bir iyimser (MCU’ya hâlâ inancı var) . Yazma tutkusu onu gazetecilik, metin yazarlığı ve yaratıcı yazarlık gibi çeşitli mecralara taşıdı ve ikincisi Writer’s Digest tarafından kabul edildi. Lisans derecesini, o zamandan beri kesinlikle hiçbir şey yapmadığı California Eyalet Üniversitesi, Northridge’den aldı.

Teknory