The Way of Water’ın Yeni Karakterleri Devam Filmlerini Kuruyor

Uyarı! Avatar: The Way of Water için SPOILER.Avatar: Suyun Yolu yapımcı Jon Landau, filmin yeni karakterlerinin gelecek devam filmlerini nasıl oluşturduğunu açıklıyor. Avatar: Suyun Yolu‘ın yeni karakterleri arasında Jake ve Neytiri’nin beş çocuğu (biyolojik ve evlat edinilmiş) yer alıyor: Neteyam, Lo’ak, Kiri, Spider ve Tuktirey (Tuk olarak da bilinir) ile birlikte suda yaşayan Na’vi klanı […]

The Way of Water’ın Yeni Karakterleri Devam Filmlerini Kuruyor

Uyarı! Avatar: The Way of Water için SPOILER.Avatar: Suyun Yolu yapımcı Jon Landau, filmin yeni karakterlerinin gelecek devam filmlerini nasıl oluşturduğunu açıklıyor. Avatar: Suyun Yolu‘ın yeni karakterleri arasında Jake ve Neytiri’nin beş çocuğu (biyolojik ve evlat edinilmiş) yer alıyor: Neteyam, Lo’ak, Kiri, Spider ve Tuktirey (Tuk olarak da bilinir) ile birlikte suda yaşayan Na’vi klanı Metkayina’dan yeni karakterler . Landau, ötesindeki franchise’ın geleceği hakkında vokal olmuştur. Avatar: Suyun Yoluolduğunu iddia ederek Avatar 4, diğerlerinin yanı sıra, bir yıldız yazısına sahiptir. Landau ayrıca henüz gelmemiş olanlardan biri olup olmadığı konusunda ileri geri gitti. avatarı devam filmlerinde Pandora manzaralarına ek olarak Dünya’daki sahneler de yer alacak.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Landau tartışıyor avatarı açıklayarak bir kez daha devam eder EW nasıl yeni Avatar: Suyun Yolu karakterler devam filmlerini oluşturur. Landau özellikle şunu söylüyor: avatarı devam filmleri bunu takip edecek”Sullys nesli […] devam filmlerine” Landau, devam filminin bu Sully çocuklarını izleyeceğini söylüyor “büyüdükçe ve bu karakterleri oynamaya devam ettikçe” Aşağıdaki Landau beyan formunun tamamına göz atın:

“Bu, devam filminde takip edebileceğimiz bir Sully nesli. Britanya Dalton ve Jack Champion’u, Bailey Bass ve Trinity ve Jamie Flatters’ı büyüyüp bu karakterleri oynamaya devam ederken görmenizi istiyoruz.”

İlgili: Avatar 3 Hakkında Bildiğimiz Her Şey


Jake ve Neytiri’nin Çocukları Neden Avatar: The Way of Water’ın En İyi Parçasıdır?

Landau ve avatarı yaratıcı ekibin Sully çocuklarının olay örgüsüne devam etme planları, dünyanın geleceği için harika bir haber. franchise. Jake ve Neytiri’nin çocukları tartışmasız en güçlü tarafları. Avatar: Suyun Yolu çünkü diziye ilk baştaki gibi bir duygusal derinlik katıyorlar. avatarı film pek yoktu. Spider’ın bir insan çocuğu olarak Na’viler arasında uyum sağlama mücadelesi dahil olmak üzere, çocuklar bireysel olarak kendi karmaşık karakter dinamiklerini deneyimlerken, o soyuna olan bağlılığının cazibesine kapılır.

Bu iç mücadelelere ek olarak, Jake ve Neytiri’nin çocuklarının etrafta olması, karakterler arasında yeni grup dinamikleri ortaya çıkarıyor. Jake ve Neytiri artık sadece aşık bir Na’vi ve insandan dönüşmüş Na’vi değiller, aynı zamanda ailelerini koruyan bir anne ve babadırlar. Bu, filme sadece ormanların korunmasını destekleyen bir fantezi hikayesi değil, aynı zamanda özünde bir aile hikayesi haline geldiği için daha fazla ağırlık veriyor.

Avatar 3 ve Ötesinde Sully Çocuklar Nasıl Büyüyebilir?

Avatar Su Yolu Kiri

Çocuklara güvenmenin zorluğu, elbette, onları oynayan çocuk oyuncuların zamanla büyüyecek olmasıdır. Avatar 5 2028’de piyasaya sürülüyor. Ancak Landau, avatarı devam filmleri Sully çocuklarını izleyecek”büyümek” En büyük çocuk Neteyam’ın yaklaşık 15 veya 16 yaşına göre. Avatar 2, devam filmi açıkça benzer bir zaman sıçraması gördü. Böylece avatarı evren, taksitler arasında zaman atlamalarının olacağını belirledi, bu nedenle büyük olasılıkla avatarı ekibi, ana çocukların yaşlanmasını sorunsuz bir şekilde açıklayabilecektir.

Sully çocukları, yaşlarındaki gerçek büyümelerine güvenmenin ötesinde, birçok karakter gelişimi için de potansiyele sahipler. Örneğin Tuk, filmdeki en genç ve en az gelişmiş karakterdir. Avatar: Suyun Yolu, Cameron, Landau ve yazı ekibine onun büyümesini keşfetmeleri için görünüşte sınırsız olasılıklar veriyor. Ayrıca, Sigourney Weaver’ın genç karakteri Kiri, Avatar: Suyun YoluPandora’nın en merkezi ruhani unsurlarının bedeni üzerindeki kesin etkisi belirsizliğini koruyor. Avatar 3, 4 ve 5 Landau’nun devam filmlerinde Sully ailesinin büyümesini izleyeceği sözünü tuttuğunu varsayarsak, Kiri’nin Pandora mitolojisindeki rolünü ve daha fazlasını genişletme fırsatına sahip olacaksınız.

Sıradakini Okuyun: Sigourney Weaver’ın Karakteri Avatar Gizeminin AnahtarıdırKaynak: Haftalık eğlence

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory