The Weekly Authority: ????️ Pixel Fold uygulamalı video

⚡ hoş geldiniz Haftalık Otorite, Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. Uygulamalı Pixel Fold videosu, Pixel 7a renk gruplarına bir bakış, Galaxy Z Fold 5’e ilk bakış, The Witcher 3. Sezon fragmanı, Mayıs ayı için PS Plus Essential oyunları (yarışmayı sevdiğinizi umuyoruz) ve daha fazla… ???? Geçen hafta sonu […]

The Weekly Authority: ????️ Pixel Fold uygulamalı video

⚡ hoş geldiniz Haftalık Otorite, Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. Uygulamalı Pixel Fold videosu, Pixel 7a renk gruplarına bir bakış, Galaxy Z Fold 5’e ilk bakış, The Witcher 3. Sezon fragmanı, Mayıs ayı için PS Plus Essential oyunları (yarışmayı sevdiğinizi umuyoruz) ve daha fazla…

???? Geçen hafta sonu sinemada Neil Gaiman’ın The Ocean at the End of the Lane’ini izledim ve hayran kaldım. Turda görme şansınız olursa kesinlikle tavsiye ederim. Scream VI ve 65’i izleme zamanı geldiğinden, bu hafta sonu benim için daha az gösterişli etkinlikler getiriyor.

Tarih yapmak

Bu ilk uydu araması, daha önce de belirttiğimiz gibi, Teksas’taki bir Galaxy S22 Ultra’dan bir Bluewalker 3 uydusuna yapıldı ve ardından Japonya’daki başka bir akıllı telefona geri döndü.

  • Aracı olarak AT&T ile, aramanın çalışması için telefonların herhangi bir şekilde değiştirilmesi gerekmiyordu.
  • Bu test, mevcut akıllı telefonlarda herhangi bir değişiklik yapılmadan bile dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişinin – baz istasyonu altyapısı olmayan alanlarda bile – bağlantı kurmanın mümkün olduğunu kanıtladı.
  • Gelişmekte olan ülkeler veya kırsal alanda yaşayan herkes için harika bir haber ve gelecekte uzak konumlar için hücresel bağlantıyı değiştirebilir.

The Weekly Authority: ???? Pixel Fold uygulamalı video

Teknory