The Witcher 3. Sezon: Yayın tarihi penceresi, oyuncular, olay örgüsü, daha fazlası

Josh Tyler ❘ Yayınlanan: 2022-11-24T13:12:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-24T13:13:04 Dizinin Henry Cavill ile son sezonu olan The Witcher 3. Sezon hakkında çıkış tarihi ve fragman detaylarından oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve daha fazlasına kadar bildiğimiz her şey burada. The Witcher’ın 2. Sezonu, general Beyaz Alev’in aslında Ciri’nin babası Duny olduğunun şok edici ifşasıyla sona erdi. Bu, […]

The Witcher 3. Sezon: Yayın tarihi penceresi, oyuncular, olay örgüsü, daha fazlası

Yayınlanan: 2022-11-24T13:12:00

Güncellenmiş: 2022-11-24T13:13:04

Dizinin Henry Cavill ile son sezonu olan The Witcher 3. Sezon hakkında çıkış tarihi ve fragman detaylarından oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve daha fazlasına kadar bildiğimiz her şey burada.

The Witcher’ın 2. Sezonu, general Beyaz Alev’in aslında Ciri’nin babası Duny olduğunun şok edici ifşasıyla sona erdi.

Bu, Kuzey yöneticilerinin Ciri, Geralt ve Yennifer’e bir ödül koymasıyla aynı zamana denk geliyor ve esasen üçlüyü kuyruklarında birden fazla düşmanla saklanmaya gönderiyor.

Artık üçüncü sezonun çekimleri bittiğine göre, hayranlar bir sonraki sezonun ne zaman geleceğini bilmek için çaresiz. İşte şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

içindekiler:

The Witcher rolünde Henry CavillNetflix

The Witcher 3. Sezon çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

Witcher 3. Sezon 2023 yazında Netflix’te yayınlanacak.

Kesin bir tarih henüz açıklanmadı, ancak akış platformuna Haziran ve Eylül ayları arasında çıkması bekleniyor.

The Witcher 3. Sezon Fragmanı: Fragman var mı?

Kasım 2022 itibarıyla The Witcher 3. Sezon için bir fragman yok.

Ancak yakında daha fazla Witcher içeriği var: The Witcher Blood Origin, Geralt’tan binlerce yıl önce geçen, ilk Witcher’ın yaratılışını ve kürelerin birleşimini araştıran bir prequel serisidir. Aşağıdaki fragmana göz atın:

Yan ürün hakkında daha fazla bilgiyi burada da bulabilirsiniz ve 3. Sezonun ilk fragmanı çevrimiçi olarak paylaşıldığında bu alanı güncelleyeceğiz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

The Witcher 3. Sezon oyuncu kadrosu: İçinde kimler var?

The Witcher’ın ana kadrosu 3. Sezon için geri dönüyor. Rivialı Geralt rolünde Henry Cavill, Vengerbergli Yennefer rolünde Anya Chalotra ve Ciri rolünde Freya Allan yeniden karşımıza çıkıyor.

Jaskier (Joey Batey), Fringilla (Mimi Ndiweni), Cahir (Eamon Farren), Francesca (Mecia Simson), Filavandrel (Tom Canton), Triss (Anna Shaffer) ve Tissaia (MyAnna Buring), Blood (Wilson Mbomio), Istredd (Royce Pierreson), Will (Mahesh Jadu) ve Star Goose (Lars Mikkelsen).

29 Ekim 2022’de Henry Cavill’in 3. Sezonun ardından ayrılacağı ve yerine Liam Hemsworth’un geleceği doğrulandı.

Cavill, Instagram’da yaptığı açıklamada şunları yazdı: “Geralt of Rivia olarak yolculuğum hem canavarlar hem de maceralarla doluydu ve ne yazık ki 4. Sezon için madalyonu ve kılıçları bırakacağım.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Benim yerime fantastik Bay Liam Hemsworth Beyaz Kurt kılığına girecek. Edebi karakterlerin en büyüklerinde olduğu gibi, meşaleyi Geralt’ı somutlaştırmak için harcanan zamana saygıyla ve Liam’ın bu en büyüleyici ve nüanslı adamları ele alışını görme coşkusuyla teslim ediyorum.

“Liam, efendim, bu karakterin harika bir derinliği var, dalmanın ve neler bulabileceğinizi görmenin tadını çıkarın.”

Liam Hemsworth şunları yazdı: “Bir Witcher hayranı olarak Geralt of Rivia oynama fırsatı beni çok mutlu ediyor. Henry Cavill inanılmaz bir Geralt oldu ve dizginleri bana verdiği ve macerasının bir sonraki bölümünde Beyaz Kurt’un kılıçlarını elime almama izin verdiği için onur duyuyorum.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Henry, yıllardır senin hayranınım ve bu sevilen karaktere kattığın şeylerden ilham aldım. Doldurmam gereken bazı önemli şeyler olabilir ama The Witcher dünyasına adım atacağım için gerçekten heyecanlıyım.”

The Witcher 3. Sezon konusu: Ne hakkında?

Üçüncü sezonun, The Brotherhood, Elves ve Wild Hunt’tan kaçan ana karakterlerle Sezon 2’nin bittiği yerden devam etmesi muhtemel.

göre bir röportaj yapmak showrunner Lauren Schmidt Hissrich ile birlikte 3. Sezon, Ciri’nin Yennifer’ın da talimat aldığı büyülü akademi Aretuza’da saklandığını gören Time of Contempt destanına dayanacak.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

The Witcher 3. Sezon hakkında bildiklerimiz bu kadar. Yeni duyurular geldikçe bu sayfayı güncelleyeceğiz ve bu arada aşağıdan diğer TV merkezlerimize göz atabilirsiniz:

Sonumuz HBO | Yenilmez Sezon 2 | The Boys 4. Sezon | Stranger Things Sezon 5 | Aktarım Sezon 4 | Ted Lasso Sezon 3 | Sen Sezon 4 | Black Mirror 6. Sezon | Witcher: Kanın Kökeni | 2. Sezon

Teknory