The Witcher Blood Origin, aksiyon sahnelerinde rol alıyor: “Ne kadar çok kan o kadar iyi”

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-04T13:00:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-02T16:27:35 Netflix’e gelen yeni bir prequel dizisi olan The Witcher: Blood Origin’in yıldızları, dizinin kanlı, çekiç vuran aksiyon sahneleri hakkında açıldı. Henry Cavill, Netflix’in The Witcher’ında Geralt of Rivia olarak ilk çıkışını yaptığında, izleyiciler özellikle bir sahne tarafından büyülendi: Geralt’ın bir adamın ağzından bir kılıç sapladığı Blaviken dövüşü […]

The Witcher Blood Origin, aksiyon sahnelerinde rol alıyor: “Ne kadar çok kan o kadar iyi”

Yayınlanan: 2022-12-04T13:00:00

Güncellenmiş: 2022-12-02T16:27:35

Netflix’e gelen yeni bir prequel dizisi olan The Witcher: Blood Origin’in yıldızları, dizinin kanlı, çekiç vuran aksiyon sahneleri hakkında açıldı.

Henry Cavill, Netflix’in The Witcher’ında Geralt of Rivia olarak ilk çıkışını yaptığında, izleyiciler özellikle bir sahne tarafından büyülendi: Geralt’ın bir adamın ağzından bir kılıç sapladığı Blaviken dövüşü ve daha fazlası.

Hayranlar, seriden belirli bir düzeyde kan dökülmesini beklemeye başladılar ve The Witcher: Blood Origin, amiral gemisi gösterisinden binlerce yıl önce gerçekleşirken, kendi şiddet markasıyla donatılmış olarak geliyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

İster kılıç kullanma sanatında iki çaylağı eğiten Michelle Yeoh, ister güvenilir çekiciyle bütün bir binayı temizleyen bir kadın olsun, yıldızların açıkça bir aksiyon becerisi var. “Ne kadar çok kan o kadar iyi” diyorlar.

The Witcher Blood Origin “zorlu” aksiyonda rol alıyor

The Witcher: Blood Origin, insanların, elflerin ve canavarların dünyalarının birleştiği ve ilk Witcher’ın yaratıldığı “kürelerin birleşmesi”nden önce birlikte savaşan Elf altın çağında yedi yabancının çabalarını konu alıyor.

Bu insanlar Dog Clan’dan Fjall (Laurence O’Fuarain), Scian of Ghost Tribe (Michelle Yeoh), Brother Death (Huw Novelli), büyücüler Zacharé (Lizzie Annis) ve Syndril (Zach Wyatt), Meldof (Francesca Mills) ve çekici Gwen ve Éile the Lark (Sophia Brown).

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Dexerto, dizinin bu Noel’de yayınlanmasından önce oyuncu kadrosuyla oturdu ve onlardan dört bölüm boyunca birçok kanlı aksiyon sahnesini çekerken yaşadıkları deneyimler hakkında konuşmalarını istedi.

Gösterideki en iyi tanıtımlardan birini alan Mills, “Sevdim! Daha fazla kan istiyordum. Ne kadar çok kan o kadar iyi.

“Meldof ile ilk tanıştığımızda ve o kapıyı çalıp evden dışarı çıktığında ve sanki… alevler yüzündeki kanı aydınlattığında ve Gwen’i aldığında ve bu güç yürüyüşünü yapıyor. Sette harika bir gündü ve dövüşleri öğrenmeyi ve diğer herkesin dövüşünü, Michelle Yeoh dövüşünü izlemeyi çok seviyordum.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Karakterinde müthiş baltalar olan Novelli şunları ekledi: “Ah günlerim, senaryoya baktığımda ve Michelle Yeoh ile bir dövüş sahnemiz olduğunu gördüğümde… yüzümdeki sırıtışı silemezdiniz. Biliyorsunuz, orada oturup Michelle Yeoh’un iş başındaki bir efsanesini izlemek sadece bir zevk, mutlak bir zevk.”

The Witcher Blood Origin oyuncu kadrosuNetflix

O’Fuarain, “uzun ve zorlu” olan bu sahneler için eğitim sürecinden bahsetti, ancak bu, oyuncuların yol boyunca kim olduklarını “bulmalarına” olanak tanıyarak, hem ekran içinde hem de dışında oyuncu kadrosuna yardımcı oldu.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Günler uzun ve zorluydu, ancak bizi gerçek kameralar açılmadan yaklaşık birkaç ay önce getirdiler ve koreografiden geçtiler ve biz de dublör koordinasyonuyla akrobatik eğitim ve provalardan geçtik” dedi.

“Evet, bence bu süreç boyunca karakterlerimizi bulduk ve gerçekten bağ kurabildik ve birbirimizle oynayabildik.”

Blood Origin’de daha zorlu anlar da var ama daha fazlasını öğrenmek için Noel’e kadar beklemeniz gerekecek.

The Witcher: Blood Origin, 25 Aralık’ta Netflix’te. Daha fazlasını buradan öğrenin.

Teknory