Threads, 3 kullanışlı yeni özelliği kullanıma sunuyor

Threads üç yeni özellik alıyor. Çarşamba günü, Meta sahibi Mark Zuckerberg, özel alternatif metin ekleme yeteneği, yeni bir bahsetme düğmesi ve Konu gönderilerini Instagram DM’lerinde paylaşma yeteneği dahil olmak üzere güncellemeleri duyurmak için platforma gitti. Threads başlatıldığında erişilebilirlik özelliklerinden fazlasıyla yoksun olduğu göz önüne alındığında, alternatif metni özelleştirme yeteneği hoş bir ek olacaktır. Bunu eklemek […]

Threads, 3 kullanışlı yeni özelliği kullanıma sunuyor

Threads üç yeni özellik alıyor.

Çarşamba günü, Meta sahibi Mark Zuckerberg, özel alternatif metin ekleme yeteneği, yeni bir bahsetme düğmesi ve Konu gönderilerini Instagram DM’lerinde paylaşma yeteneği dahil olmak üzere güncellemeleri duyurmak için platforma gitti.

Threads başlatıldığında erişilebilirlik özelliklerinden fazlasıyla yoksun olduğu göz önüne alındığında, alternatif metni özelleştirme yeteneği hoş bir ek olacaktır. Bunu eklemek için, kullanıcılar bir gönderi başlattıktan sonra bir fotoğrafa veya videoya dokunabilir ve ardından beliren “Alt” düğmesine dokunabilir. Bu yazı yazıldığı sırada Bahsetme düğmesi herkes için kullanıma sunulmamış gibi görünse de, kullanıcılar kağıt uçak simgesine ve ardından Instagram’da Gönder’e dokunarak bir Instagram DM’de bir Konu paylaşabilirler.

AYRICA BAKINIZ:

Threads’e sandığınızdan daha kısa sürede geri döneceksiniz.


Kredi bilgileri: Konular

Her ne kadar Threads sürekli olarak yeni özellikler eklese de — Takip eden besleme dahil! – lansmanından bu yana, hala eksik olan pek çok şey var. Zuckerberg’in güncellemesinin altındaki yorumlar, hashtag’ler, doğrudan mesajlaşma ve bir arama işlevi gibi özellikler için isteklerle dolu ve şu anda Threads’in hiçbirinde bulunmuyor.

Teknory