Timothée Chalamet, Dune 3’ün Dönüm Noktasıyla O Kadar Kendinden Emin Bir Şekilde dalga Geçiyor ki Bir Devam Filmi Daha Olması Garantili Görünüyor

Özet Timothée Chalamet, Jason Momoa’dan Duncan Idaho’nun potansiyel olarak geri döneceğini açıkladı Kumul: Üçüncü Bölümoldukça yakından bağlı kalacak olan Kumul Mesih roman. Aktörün kendinden emin yorumu, henüz resmi olarak onaylanmamış olsa da üçüncü bir filmin muhtemel olduğunu gösteriyor. Yönetmen Denis Villeneuve, üçüncü filmin senaryosunun neredeyse tamamlanmak üzere olduğunu ancak başka bir devam filmi için Arrakis’e […]

Timothée Chalamet, Dune 3’ün Dönüm Noktasıyla O Kadar Kendinden Emin Bir Şekilde dalga Geçiyor ki Bir Devam Filmi Daha Olması Garantili Görünüyor

Özet

  • Timothée Chalamet, Jason Momoa’dan Duncan Idaho’nun potansiyel olarak geri döneceğini açıkladı Kumul: Üçüncü Bölümoldukça yakından bağlı kalacak olan Kumul Mesih roman.
  • Aktörün kendinden emin yorumu, henüz resmi olarak onaylanmamış olsa da üçüncü bir filmin muhtemel olduğunu gösteriyor.
  • Yönetmen Denis Villeneuve, üçüncü filmin senaryosunun neredeyse tamamlanmak üzere olduğunu ancak başka bir devam filmi için Arrakis’e dönmeden önce farklı bir film yapabileceğini paylaştı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Kumul: Üçüncü Bölüm Paul Atreides oyuncusu Timothée Chalamet’in kendinden emin bir hikaye açıklamasının ardından artık kaçınılmaz görünüyor. Denis Villeneuve’ün yazar Frank Herbert’in popüler roman serisinden uyarlanan ilk romanı. Kumdan tepe 2021’de gösterime girdi ve hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden olumlu tepkiler aldı. Yönetmen, merakla beklenen devam filmiyle gelecek yılın başlarında Arrakis’e dönmeye hazırlanıyor ve üçüncü bir film potansiyeli şimdiden ufukta görünüyor.

Şimdi, önümüzde Dune: İkinci Bölüm Chalamet bir röportajında ​​çıkış tarihiyle dalga geçiyor MTV Jason Momoa’nın canlandırdığı Duncan Idaho’nun üçüncü bir filmde geri döneceğini söyledi.

Her ne kadar Duncan ilk filmdeki olaylar sırasında ölmüş gibi görünse de, oyuncu üç filmin de öyle olduğunu doğruluyor. sonrasında alacaktı Kumul Mesih ve karakterin muzaffer dönüşünü öne çıkarıyor. Chalamet’in yorumunun kendine güvenen yapısı kesinlikle üçüncü bir filmin muhtemel olduğunu gösteriyor. Aşağıdaki Chalamet’in tam yorumuna göz atın:

“Momoa geri dönecek. Bunda değil ama [in Dune Messiah]. Evet, eğer kitapları okursanız… Çok tuhaf çünkü senaryo ve fragman konusunda çok gizliler ama [the books] 70 yıldır oradayız.”


Dune 3 Hakkında Şu ana Kadar Neler Söylendi?

Sharon Duncan-Brewster, Dune'da Dr Liet Kynes rolünde (2021)

Öncelikle şunu söylemek gerekir ki, bir yetkili Kumul: Üçüncü Bölüm henüz onay duyurusu yapılmadı. İkinci filme, ilki Ekim 2021’de vizyona girdiği sıralarda yeşil ışık yakılmıştı, ancak gelecek film vizyona girdiğinde aynı yaklaşımın benimsenip izlenmeyeceği belli değil. Legendary’deki yöneticilerin nasıl olacağını görmek için bekleyecekleri daha muhtemel görünüyor Dune: İkinci Bölüm başka bir devam filmine onay vermeden önce gişede performans sergiliyor.

Kumdan tepe 2021’de 165 milyon dolarlık bir bütçeyle dünya çapında 402 milyon dolar kazandı. Dune: İkinci Bölüm 122 milyon dolarlık bir bütçesi var, bu da başabaş noktasını biraz daha düşük yapıyor.

Villeneuve ise üçüncü bir filmin çekileceği konusunda iyimser olduğunu ifade etti. Kumul Mesiheninde sonunda gerçekleşecek. Yönetmen yakın tarihli bir Güney Kore basın toplantısında açıkladı (üzerinden) TongTongKültür) filmin senaryosunun “neredeyse bitti,” başka bir devam filmi çekeceğini söyleyerek: “Üçüncü bir film yapma hayali var… bu bana çok mantıklı gelir.

Eğer Villeneuve’ün Kumul: Üçüncü Bölüm yeşil ışık alıyor, ancak yönetmenin bir kez daha Arrakis’e dönmeden önce farklı bir film yönetebileceğini açıklamasıyla izleyicilerin uzun süre bekleyebileceği anlaşılıyor. Üçüncü bir film için hikaye ayrıntılarına ulaşmak hâlâ zor olsa da, yönetmen daha önce kitaplara sadık kalacağını ve hikayeyi Paul Atreides’in bir kahraman olduğu fikrini yapısöküme uğratmak için kullanacağını söylemişti.

Kaynak: MTV/ Youtube

Önemli Çıkış Tarihleri

  • Dune Bölüm 2 Posteri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow