Titans Sahnesinin Süreklilik Hatası Hayranları Çıldırttı

Ev film Haberleri Titans Sahnesinin Süreklilik Hatası Hayranları Çıldırttı Filmin hayranlarını ne kadar basit bir hata olduğu konusunda kesinlikle çılgına çeviren bir büyük Remember The Titans sahne sürekliliği hatası var. Bir devamlılık hatası Titanları Hatırla hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. 2000 klasiği, 1971’de bir lise futbol takımını entegre etmeye çalışan çığır açan Siyah futbol koçu Herman […]

Titans Sahnesinin Süreklilik Hatası Hayranları Çıldırttı

Filmin hayranlarını ne kadar basit bir hata olduğu konusunda kesinlikle çılgına çeviren bir büyük Remember The Titans sahne sürekliliği hatası var.


Bir devamlılık hatası Titanları Hatırla hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. 2000 klasiği, 1971’de bir lise futbol takımını entegre etmeye çalışan çığır açan Siyah futbol koçu Herman Boone’un (Denzel Washington) biyografik gerçek hikayesini anlatıyor. koç olarak, takım arkadaşları arasındaki sayısız çatışmaya ve kendi takımını kasıtlı olarak sabote etmeye çalışan bir okula rağmen yenilmez bir takıma liderlik etmeyi başarır.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Hikaye, TC Williams Lisesi’ndeki ayrımcılığın ortadan kaldırılması ve ırksal gerilim etrafında odaklansa da, gerçek hikayeye çok benzeyen, aksi takdirde ezici bir şekilde ağır olan konuları keşfetmek için bir fon olarak futbola dayanıyor. Koç Carter yaptı. Ne yazık ki, bazı futbol sahnelerinde bugün hala akılda kalan bazı büyük kusurlar vardı. yirmi iki yıl sonra Titanları Hatırla ilk hit sinemalar, HoşnutsuzMax Reddit’e, kafalarını kaşımasına neden olan bir montaj sürekliliği hatası getirerek isimlerini tam olarak nasıl kazandıklarını göstermek için gitti. Aşağıdaki gönderilerine göz atın:İlgili: Her Ryan Gosling ve Emma Stone Filmi, Dereceli


Titanların Tarihsel Doğruluğunu Hatırlamak Ne Kadar İyi?

Takım titanları hatırlamak için sahaya hücum ediyor

Süre Titanları Hatırla gerçek bir hikayeye dayanmaktadır, filmin her yönü tam olarak doğru kabul edilemez. Bazı unsurlar eğlence, çatışma veya filmin temalarına daha iyi uyması için dramatize edildi. Gerçek hikaye bile değişen ayrıntılarda yalnız değil. Kendilerine ait bir lig bazı süslemeler içeriyordu. İçinde Titanları Hatırla‘ örneğin, Boone’un penceresinden atılan tuğla, hafife alma ve uydurmadan biraz daha fazlasıydı. Gerçekte Boone, filmin reytingine daha iyi uyması için yumuşatılan penceresinden uçan bir tuvalet buldu, ancak mesaj aynı kaldı.

Gerçek şu ki, ülkedeki ırksal gerilim Titanları Hatırla oyuncuların kendilerine gelince de abartılmıştı. TC Williams Lisesi personeli Boone’a karşı çalışmaya çalışırken, oyuncular filmin onları tasvir ettiği kadar acımasız değildi. Ekranda tasvir edilen ırkçılık düzeyine sahip herhangi bir oyuncu, tek bir oyun oynama şansı bulamadan takımdan çıkarılırdı, özellikle de Boone, onunla çalışmayı reddederlerse onları önyükleme fırsatına sahip olacağından. Ayrıca, bunun aksine Acele gerçek NBA oyuncuları dahil, takım üyeleri aslında futbol oynamadı. Bu, oyunun kurallarını bozmasa da, oyuncular işlerini deneyimsiz yapabildikleri için, deneyimsiz bir oyuncunun montaj sırasında nasıl yanlış yöne koştuğunu açıklıyor.

Tabii ki, Titanları Hatırla biyografi olması amaçlanmamıştı. film, Emma Hoyt (Kate Bosworth), Ray Budds (Burgess Jenkins) ve Alan Bosley (Ryan Gosling) gibi kurgusal karakterleri bile içeriyordu. Sadece yarı biyografik bir drama olduğu için tam bir doğruluğa gerek yok, bu da filme temalarına eğilme ve anlatıyı daha doğrudan bir şekilde yönlendirme fırsatı veriyor. Aynı zamanda Ryan Gosling’e start vermesine de yardımcı oldu, bu da ona beklenmedik ve çılgınca parlak bir şekilde yıldız olma fırsatı veren yolda ilerlemesine neden oldu. Barbie tanıtım videosu. film aynı zamanda oyuncuları yanlış yöne koşturarak bazen futbolun kurallarını da çiğniyor ki bu şaşırtıcı olmayan bir şekilde yanlıştı.

Daha Fazlası: The Titans Oyuncular ve Karakter Rehberini HatırlayınKaynak: HoşnutsuzMax / Reddit

Teknory