Blake Lively’nin Tartışmalı Romantik Filmi 2024’teki Vizyon Tarihini Erteledi

Blake Lively’nin Colleen Hoover’ın kitabından uyarlanan tartışmalı romantik filmi It Ends With Us, 2024 vizyon tarihini erteledi. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Blake Lively’nin romantik filmi It Ends With Us tartışmalarla karşı karşıya ve vizyon tarihi 9 Şubat’tan 2 Haziran’a […]

Blake Lively’nin Tartışmalı Romantik Filmi 2024’teki Vizyon Tarihini Erteledi

Blake Lively’nin Colleen Hoover’ın kitabından uyarlanan tartışmalı romantik filmi It Ends With Us, 2024 vizyon tarihini erteledi.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Blake Lively’nin romantik filmi It Ends With Us tartışmalarla karşı karşıya ve vizyon tarihi 9 Şubat’tan 2 Haziran’a erteleniyor
  • Hayranlar Colleen Hoover’ın kitabının film uyarlamasını heyecanla bekledi ancak biraz daha beklemek zorunda kalacaklar.
  • Merakla beklenen filmin vizyona girmesiyle ilgili daha fazla güncelleme için bizi takip etmeye devam edin.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Blake Lively’nin tartışmalı aşk filmi Bizimle BiterColleen Hoover’ın kitabından uyarlanan filmin vizyon tarihi 2024 olarak ertelendi.

Buna göre Son teslim tarihi, Bitiyor Biz 9 Şubat’tan 21 Haziran’a ertelendi.

Gelmek için daha fazla…

Kaynak: Son Tarih

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow