Topluluk Filmi 2 Hayranların Favorisi Gösteri Ayrıntılarını İçermeyecek

Ev film Haberleri Topluluk Filmi 2 Hayranların Favorisi Gösteri Ayrıntılarını İçermeyecek Yaratıcı Dan Harmon, Topluluk filminin izleyiciler için her şeyi taze tutma umuduyla hayranların en sevdiği iki şov detayını içermeyeceğini doğruladı. Projenin onaylanmasından sadece birkaç ay sonra Dan Harmon, Toplum film, hayranların favorisi olan iki şov detayını içermeyecek. Toplum NBC ve Yahoo! 2009’dan 2015’e ekran. […]

Topluluk Filmi 2 Hayranların Favorisi Gösteri Ayrıntılarını İçermeyecek

Yaratıcı Dan Harmon, Topluluk filminin izleyiciler için her şeyi taze tutma umuduyla hayranların en sevdiği iki şov detayını içermeyeceğini doğruladı.


Projenin onaylanmasından sadece birkaç ay sonra Dan Harmon, Toplum film, hayranların favorisi olan iki şov detayını içermeyecek. Toplum NBC ve Yahoo! 2009’dan 2015’e ekran. dizi neredeyse bir kereden fazla iptal edildi, yalnızca gösteriyi ayakta tutmak için birkaç hayran kampanyası tarafından kurtarıldı. Uzun zamandır beklenen film sonunda dizinin popüler sloganını yerine getirecek “altı mevsim ve bir film,Filmin gösterime girmesi bu mantrayı umut verici olmaktan kehanet haline getirecek.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Six Seasons & Bir PodcastGösterinin arkasındaki ana yaratıcı güç olan ve aynı zamanda Toplum 1-3. Sezonlar ve 5-6. Sezonlarda showrunner, şovdan hangi hayranların en sevdiği tür saygılarının bir parçası olmayacağını açıkladı Topluluk: filmarsa. Filmin yapılıyor olması çok heyecan verici olsa da, bazı hayranlar, Harmon’ın çalışma grubunun başka bir Dungeons and Dragons oyunu veya yoğun bir oyun oynamasını içeren filmin herhangi bir şansını etkili bir şekilde ortadan kaldırdığı için biraz hayal kırıklığına uğrayabilir. boya topu Aşağıda Harmon’ın neler paylaştığına bakın:

Örneğin, ‘Bir paintball bölümü olmanın iyi bir fikir olacağını gerçekten düşünüyor muyuz?’ Aklınıza gelen ilk şey olduğu için göz ardı etmeniz gereken ilk şeylerden biridir ve bu ‘Topluluk’ film konseptiyle ilgili bir sorundur. Geleneksel bir durum komedisi anlatısı olmayan, daha çok David Fincher veya Martin Scorsese’nin merceğinden geçen bir yapıya neşeyle kilitlendiğiniz birçok bölüm yaptık. Bir tür saygı duruşu niteliğindeki pek çok özel bölüm vardı. Paintball olayı bunlardan biriydi. Bir sürü daha paintball yapmaya çalıştık ve hepsi de yapılacak mükemmel şeylerdi, ama orijinal paintball bölümünün neşesini yakalayabilecek bir şey var mıydı?

İlgili: Topluluk: Şovdaki Her Paintball Bölümü ve Oyunu


Topluluk Paintball Bölümü

Danny Pudi’den Abed “altı mevsim ve bir film” 2. sezondaki mantra, bir Toplum film, hayranların ve gösteriye dahil olan kişilerin hasretini çektiği bir şeydi. Eylül ayında, akış platformu Peacock ve Sony Pictures TV’nin duyurmasıyla bu arzular yerine getirildi. Topluluk: film nihayet oluyordu. Peacock filmin yapımcılığını üstlendiği için, filmin geleneksel bir sinema gösterimi yerine özel bir akış olarak çıkması çok muhtemel görünüyor. Pudi, Joel McHale, Alison Brie ve Gillian Jacobs’ın hepsi kadro için onaylandı ve hepsi de gösterideki övülen çalışma grubunun üyeleri olarak rollerini yeniden canlandıracaklar.

Ayrıca öngörülemeyen eski İspanyol profesörü Ben Chang rolündeki Ken Jeong ve kostüm düşkünü Dean Craig Pelton rolündeki Jim Rash de geri dönecek. Şovun son sezonu olan 6. sezonda zeki ve münzevi Elroy Patashnik’i canlandıran Keith David de şunları söyledi: Topluluk: film olursa, o karışacak. Yvette Nicole Brown’ın Shirley Bennett olarak geri döneceği onaylanmadı ve Chevy Chase’in, dizi sorumlusu Harmon ile uygunsuz davranışları ve yaratıcı farklılıkları nedeniyle 4. sezonda gösteriden rezilce ayrılması düşünüldüğünde, Pierce Hawthorne olarak geri dönmesi pek olası değil.

Donald Glover’ın Troy Barnes olarak geri döneceği doğrulanmazken Harmon, rapçi/aktörün “palyaçoya kadar” ve çalışma grubuna potansiyel dönüşü için çok cesaret verici bir güncelleme olan Glover olmadan filmi yapmayı hayal edemediğini söyledi. Harmon şu anda senaryoyu yazma sürecinde, hayranlarına herhangi bir yeniden başlatma klişesi içermeyeceğine dair güvence verdi. veya Greendale Community College’ın kapatılıp yeniden açılması etrafında dönen bir hikaye. Toplum filmin senaryosu hala yazılıyor ve çekimler henüz başlamadı, filmin 2023 gibi erken bir tarihte vizyona girmesi çok zor görünüyor. Büyük bütçeli bir film olmayacak, ancak öyle olsa bile, çok daha olası bir zaman çizelgesi, Topluluk: film 2024’te bir zaman.

Daha Fazlası: Topluluk: Gösteriden Ayrılan Her Büyük Oyuncu (& Nedeni)

Kaynak: Six Seasons & Bir Podcast

Teknory