Toyota Supra MK4 Hakkında Sadece Sert Araba Hayranlarının Bildiği 12 Gerçek

MK4’ün efsanevi durumu, tahmin edilebileceği gibi değerini şişiren yeni nesil otomobil severlerin saygısını kazandı. Elbette, herhangi bir kullanılmış arabanın yeniden satış fiyatını, aracın durumu, kilometresi, geçmişi ve konumu dahil olmak üzere belirli faktörler etkiler, ancak genel olarak, bakımlı Supra MK4 örnekleri, nadir bulunmaları ve arzu edilmeleri nedeniyle çok yüksek fiyatlara hükmedebilir. İyi durumda bir Toyota […]

Toyota Supra MK4 Hakkında Sadece Sert Araba Hayranlarının Bildiği 12 Gerçek

MK4’ün efsanevi durumu, tahmin edilebileceği gibi değerini şişiren yeni nesil otomobil severlerin saygısını kazandı. Elbette, herhangi bir kullanılmış arabanın yeniden satış fiyatını, aracın durumu, kilometresi, geçmişi ve konumu dahil olmak üzere belirli faktörler etkiler, ancak genel olarak, bakımlı Supra MK4 örnekleri, nadir bulunmaları ve arzu edilmeleri nedeniyle çok yüksek fiyatlara hükmedebilir.

İyi durumda bir Toyota Supra MK4’ün ortalama fiyatı yaklaşık 50.000 ABD Doları ile 100.000 ABD Doları veya daha fazlası arasında değişmektedir. Classic.com’a göre, bazı iyi durumda modeller ve nadir sürümler önemli ölçüde daha yüksek fiyatlara satılıyor. Bununla birlikte, belirli bir Supra MK4’ün gerçek değeri büyük ölçüde değişebilir.

Hızlı ve Öfkeli filmlerinde Paul Walker tarafından sürülen en ünlü MK4, açık artırmaya çıktı. Barret Jackson, Las Vegas’tave beklendiği gibi büyük ilgi gördü. Bu kutsal model, California’daki The Shark Shop’tan Eddie Paul tarafından özelleştirilen ve dört vitesli otomatik şanzımana sahip efsanevi 2JZ-GTE 3.0 litrelik turboşarjlı sıralı 6 motora sahip orijinal bir 1991 Supra MK4 idi. Sonunda, 550.000 $ gibi büyük bir bedel karşılığında çekicin altına girdi.

Teknory