Bugünün Wordle Yanıtı #638 – 19 Mart 2023 Çözüm ve İpuçları

Hala belirsiz mi? Bugünkü Wordle bilmecesinin (#638 — 19 Mart 2023) cevabı inançtır. Bir inanç, bir inanç formülü veya bir ilkeler sistemidir. Buna göre Merriam Webster, kelime tamamen Latince’dir ve kelimenin tam anlamıyla “İnanıyorum” olarak çevrilir. Aynı kaynağa göre, Apostles’ Creed ve Nicene Creed de dahil olmak üzere birçok dini inancın ilk sözüdür. Bugün kodu […]

Bugünün Wordle Yanıtı #638 – 19 Mart 2023 Çözüm ve İpuçları

Hala belirsiz mi? Bugünkü Wordle bilmecesinin (#638 — 19 Mart 2023) cevabı inançtır. Bir inanç, bir inanç formülü veya bir ilkeler sistemidir. Buna göre Merriam Webster, kelime tamamen Latince’dir ve kelimenin tam anlamıyla “İnanıyorum” olarak çevrilir. Aynı kaynağa göre, Apostles’ Creed ve Nicene Creed de dahil olmak üzere birçok dini inancın ilk sözüdür.

Bugün kodu kırmak için beş deneme gerekti, bu yüzden gerçekten yakın bir tıraş oldu. Açılış tahminimiz swole kelimesiydi ve bu iki kareyi sarıya çevirdi ve olası cevap havuzunu 123’e düşürdü. İkinci tahmin olan “şakayık”tan sonra, doğru cevabı tahmin etme olasılığı 57’de 1 idi. ,” bu sayıyı sadece ikiye indirdi, ancak cevap netleşmeden önce yanlış bir dördüncü tahminde bulunduk, “kodlayıcı”. Yeşil karolara giden yolculuğunuzun daha hızlı ve daha kolay olduğunu umuyoruz ve daha fazla bulmaca için can atıyorsanız, işte sizi meşgul edecek Wordle gibi diğer oyunlar.

Teknory