Trainspotting Parodi Videosu Hicivin Mükemmelliğe Açılmasını Yeniden Hedefliyor

Özet Birleşik Krallık Başbakanı Rishi Sunak ve diğer politikacılar komik bir şekilde tasvir ediliyor. Trenspotting tutarsız politikalarını ve tartışmalı eylemlerini eleştiren bir parodi. “Trainstopping” başlıklı parodi, filmin açılış sahnelerini akıllıca yeniden canlandırıyor. Trenspotting Sunak, Liz Truss, Boris Johnson, Theresa May ve David Cameron gibi siyasi figürlerle. PoliticsJOE’nin bu kara komedi parodisi, mevcut Muhafazakar hükümetin getirdiği […]

Trainspotting Parodi Videosu Hicivin Mükemmelliğe Açılmasını Yeniden Hedefliyor

Özet

  • Birleşik Krallık Başbakanı Rishi Sunak ve diğer politikacılar komik bir şekilde tasvir ediliyor. Trenspotting tutarsız politikalarını ve tartışmalı eylemlerini eleştiren bir parodi.
  • “Trainstopping” başlıklı parodi, filmin açılış sahnelerini akıllıca yeniden canlandırıyor. Trenspotting Sunak, Liz Truss, Boris Johnson, Theresa May ve David Cameron gibi siyasi figürlerle.
  • PoliticsJOE’nin bu kara komedi parodisi, mevcut Muhafazakar hükümetin getirdiği kaotik değişiklikleri ve tartışmaları etkili bir şekilde yakalıyor ve hem eğlence hem de Birleşik Krallık’ın siyasi ortamına yönelik bir eleştiri sunuyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

İngiltere Başbakanı Rishi Sunak ve diğer politikacılar bir araya geldi Trenspotting Filmin ikonik açılış hicivini mükemmelliğe doğru yeniden hedefleyen bir parodi. Danny Boyle’un Irvine Welsh’in romanından uyarladığı 1996 yapımı, Edinburg’da Ewan McGregor, Ewen Bremmer, Jonny Lee Miller, Kevin McKidd, Peter McKullan ve Robert Carlyle’ın canlandırdığı bir grup uyumsuzun hikâyesini anlatıyor. Trenspotting gençlik alt kültüründeki madde bağımlılığına kısa bir bakış açısıyla kutlanıyor ve film aynı zamanda McGregor ve Boyle’un da yaygın olarak tanınmasını sağlıyor.

Birleşik Krallık Muhafazakar Parti Konferansı sırasında yapılan ve yüksek hızlı demiryolu inşaatı projesi HS2’nin hurdaya çıkarılmasını da içeren son politika duyurularının ardından, PolitikaJOE tartışmalı karardan ilham aldı ve yeniden tasarladı TrenspottingSunak ve eski Muhafazakar Başbakanlar Liz Truss, Boris Johnson, Theresa May ve David Cameron’un yer aldığı tanınabilir açılış sahneleri “Trenin durdurulması.

Sunak’ın yeni monologunda, mevcut Başbakan, Truss’un kısa görev süresi, Johnson’ın COVID-19 salgınını ihmalkar bir şekilde kötü yönetmesi, May’in Windrush Skandalı’nı ele alması gibi diğer güncel tartışmaların yanı sıra tutarsız politikalar ve lobi faaliyeti suçlamalarıyla dolu kendi görev süresine bakıyor. ve Cameron’un Siyah ayna-Esque Pig skandalı. RMT Sendika Lideri Mick Lynch ve eski İşçi Partisi lideri Jeremy Corbyn’in de aralarında bulunduğu diğer önemli İngiliz siyasi figürleri de grubun maskaralıklarına katlanmak zorunda kaldıkları için açılışa davet ediliyorlar.


Trainspotting Parodisi Birleşik Krallık’taki Muhafazakar Partinin Mevcut Durumunu Nasıl Anlatıyor?

PolitikaJOE‘nin acı veren siyasi popüler kültür karışımlarının geçmişi, son dönemdekilerin çok ötesine uzanıyor Trenspotting parodi. Kanal, önemli siyasi olaylara ikonik şarkıların ve televizyon programlarının birçok parodisiyle yaklaştı. Johnson’ın kaotik istifasını hayal etmekten Dostlar‘ “Mürettebatla Tanışın” Monolog, Sunak’ın Başbakanlığa yükselişini açılış törenine yerleştiriyor Bel-Air’in Genç Prensive mevcut İşçi Partisi lideri Keir Starmer’ın sürekli değişen duruşları Orman Kitabı‘S “Senin gibi olmak istiyorum,“YouTube kanalı, hem Birleşik Krallık’ı hem de dünyayı etkileyen devam eden sorunları ele alan mizahi videolar sağladı.

Ancak ne yapar PolitikaJOE‘nin en yeni parodisi nasıl öne çıkıyor “Tren durdurma” orijinaline kıyasla görünüyor Trenspotting monolog. Hızlı tempolu doğa, 2010’dan bu yana mevcut Muhafazakar hükümetin getirdiği kaotik değişiklikleri mükemmel bir şekilde özetliyor. Sunak’ın yeniden tasarlanan diyalogu, Renton’un (McGregor) sıradan hayata nasıl baktığıyla ilgili orijinal monologuna benzer şekilde Birleşik Krallık siyasi manzarasının ne hale geldiğini listeliyor. Dahası, Renton’un (McGregor) eroin almayı seçtiğini belirtmesiyle sona eriyor; Sunak’ın diyalogu, Başbakanın kendisini nasıl partisinin birçok tartışmasını temizleyen bir çerçeveye oturttuğunu, bunun yerine bunların devam etmesine izin vermeyi seçtiğini belirtiyor.

PolitikaJOE‘S Trenspotting parodi, Birleşik Krallık’ın mevcut durumunun kara komedi niteliğinde bir özetidir. Başlık sadece Muhafazakar Parti’nin alay konusu olan HS2 tercihine yönelik eğlenceli bir oyun olmakla kalmıyor, aynı zamanda Sunak’ın monoloğunda hükümetin Cameron’un seçilmesinden bu yana görev süresine yönelik çok çeşitli sert iğnelemeler yer alıyor. Gibi, “Tren durdurma” Boyle’un ikonik sekansının izleyicileri eğlendiren ve bilgilendiren hızlı, akılda kalıcı bir remiksi.

Kaynak: PolitikaJOE

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow