Transformers Rise of the Beasts: Yayın penceresi, fragman, oyuncular, olay örgüsü ve daha fazlası

Josh Tyler ❘ Yayınlanan: 2022-12-01T18:16:58 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-01T18:56:25 İşte Transformers serisinin yaklaşan yedinci oyunu Canavarların Yükselişi hakkında bildiğimiz her şey. Bir zamanlar bir oyuncak koleksiyonu ve 90’lardan bir çizgi film olan Transformers, şimdi son on beş yılda büyük ve başarılı bir film serisi ortaya çıkardı. Ana seri 2017 yapımı Transformers: The Last Knight ile sona […]

Transformers Rise of the Beasts: Yayın penceresi, fragman, oyuncular, olay örgüsü ve daha fazlası

Yayınlanan: 2022-12-01T18:16:58

Güncellenmiş: 2022-12-01T18:56:25

İşte Transformers serisinin yaklaşan yedinci oyunu Canavarların Yükselişi hakkında bildiğimiz her şey.

Bir zamanlar bir oyuncak koleksiyonu ve 90’lardan bir çizgi film olan Transformers, şimdi son on beş yılda büyük ve başarılı bir film serisi ortaya çıkardı.

Ana seri 2017 yapımı Transformers: The Last Knight ile sona ererken, aynı zamanda Hailee Steinfeld’in oynadığı Bumblebee prequeline de yol açtı.

Transformers: Rise of the Beasts adlı ikinci bir prequel, hayranların bunun 80’ler ve 90’lardan kalma ikonik Beast Wars Transformers serisiyle ilgili olabileceğini ummasıyla duyuruldu. İşte şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Transformers: Rise of the Beasts’in çıkış tarihi var mı?

Onaylanmış bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak ilk fragman Transformers: Rise of the Beasts’in Haziran 2023’te sinemalara geleceğini doğruladı.

Bir yayın tarihi onaylanırsa ve onaylandığında bu alanı güncelleyeceğiz.

Transformers: Rise of the Beasts için bir fragman var mı?

Yakında çıkacak olan Rise of the Beasts’ten ilk fragman yayınlandı. 1 Aralık 2022’de yayınlandı. tamamını izleyebilirsiniz tanıtım videosu aşağıda:

Transformers: Rise of the Beasts’in kadrosunda kimler var?

İlk serideki insan ve seslendirme sanatçılarının çoğunun Rise of the Beasts için geri döneceği onaylanmadı. Yine de, Peter Cullen ikonik sesini bir kez daha Optimus Prime’a ödünç verecek.

İnsan oyuncu kadrosu oldukça küçük, yalnızca Anthony Ramos Nuh olarak ve Dominique Balık Sırtı Elena’nın rolleri onaylanırken.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Cullen’a ek olarak seslendirme kadrosuna gelince, pete davidson Autobots’a Mirage olarak katılır ve Liza Koshy Arcee olarak ve Kristo Fernandez Wheeljack olarak.

Yeni tanıtılan grup Maximals, seslendiren Optimus Primal tarafından yönetilecek. Ron Perlman. Perlman’la birlikte, David Sobolov ve michelle yeoh seslendirme kadrosunu sırasıyla Rhinox ve Airazor olarak tamamlayın.

Antagonist Terracons, seslerini öne çıkaracak. Peter Dinklage lider Scourge olarak, Michaela Jae Rodriguez Nightbird olarak ve Sobolov da sesini Terracon Battletrap’e ödünç verecek.

Transformers: Rise of the Beasts’in konusu nedir?

ile yapılan bir röportajda Bugün Amerikayönetmen Steven Caple Jr., bu filmin 1990’ların çizgi filmi Beast Wars’tan uyarlanacağını doğruladı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Autobot’lar ve Decepticon’ların savaşı, 1990’larda hakimiyet için savaşan bu iki grubun – Maximals ve Terracons – soyundan gelen “farklı bir tür” Transformers ile değiştirilecek.

Teknory