Twitter, 250.000 $’a kadar harcama yapan reklamverenleri eşleştirmeyi teklif ediyor

Musk’ın Twitter’ı aşağı doğru sarmalını sürdürüyor. En son? Platform, reklam alıcılarının geri dönmesi için umutsuz bir taleple reklamverenleri 250.000 dolara kadar eşleştirmeyi teklif ediyor, raporlar Wall Street Gazetesi. Markaların teşvikten yararlanabilmesi için 500.000 $’lık reklamın tamamının 28 Şubat’a kadar yayınlanması gerekiyor. Ve bu, Twitter’ın reklamcıları geri çekmeye yönelik ilk girişimi değil. aralıktaTwitter, 1 milyon dolarlık […]

Twitter, 250.000 $’a kadar harcama yapan reklamverenleri eşleştirmeyi teklif ediyor

Musk’ın Twitter’ı aşağı doğru sarmalını sürdürüyor. En son? Platform, reklam alıcılarının geri dönmesi için umutsuz bir taleple reklamverenleri 250.000 dolara kadar eşleştirmeyi teklif ediyor, raporlar Wall Street Gazetesi.

Markaların teşvikten yararlanabilmesi için 500.000 $’lık reklamın tamamının 28 Şubat’a kadar yayınlanması gerekiyor. Ve bu, Twitter’ın reklamcıları geri çekmeye yönelik ilk girişimi değil. aralıktaTwitter, 1 milyon dolarlık sınırla 500.000 dolar harcayan markalara 500.000 dolarlık ücretsiz reklam teklif etti.

AYRICA BAKINIZ:

Twitter yetişkinlere uygun içerikten para kazanmalı

Sosyal medya platformu, Musk’ın devralmasından bu yana en iyi reklamverenlerinin çoğunu kaybetti; Twitter’ın gelirinin yüzde doksanının reklamcılıktan geldiği düşünüldüğünde büyük bir darbe. Medya Önemlidir bildirildi Kasım ayında, Musk’ın hükümdarlığının başlamasından sadece bir ay sonra, ilk 100 reklamverenin 50’si platformdan ayrıldı. Bazı reklamverenler reklam harcamalarını sessizce azaltırken, Chevrolet, Chipotle, Ford ve Jeep gibi diğerleri ayrılma kararlarıyla ilgili açıklamalar yaptı.

Twitter ayrıca, 2019’da yasakladıktan sonra platformunda siyasi reklamlara tekrar izin vereceğini duyurdu, bu da Twitter’ın reklam geliri konusundaki çaresizliğinin bir başka kanıtı.

Bildiğiniz bir sonraki şey Twitter, reklamcıları geri kazanmak için işaretçileri görevlendirecek.

Teknory