Twitter Blue abonelerinin artık tweet’leri düzenlemek için daha fazla zamanı var

Tweet’lerinizi düzenlemek, eğer yapabiliyorsanız, biraz daha az kısıtlayıcı hale geldi. Çarşamba günü, Twitter’ın resmi Twitter Blue hesabı, Twitter Blue abonelerinin artık tweet’lerini düzenlemek için bir saate kadar sürelerinin olduğunu söyledi. Tweet silinmiş olabilir (yeni bir sekmede açılır) Başlangıçta, kullanıcılar tweet’lerini yalnızca gönderildikten sonraki 30 dakika içinde düzenleyebiliyordu. Twitter’ın yardım belgesi(yeni bir sekmede açılır) Twitter için […]

Twitter Blue abonelerinin artık tweet’leri düzenlemek için daha fazla zamanı var

Tweet’lerinizi düzenlemek, eğer yapabiliyorsanız, biraz daha az kısıtlayıcı hale geldi.

Çarşamba günü, Twitter’ın resmi Twitter Blue hesabı, Twitter Blue abonelerinin artık tweet’lerini düzenlemek için bir saate kadar sürelerinin olduğunu söyledi.

Başlangıçta, kullanıcılar tweet’lerini yalnızca gönderildikten sonraki 30 dakika içinde düzenleyebiliyordu. Twitter’ın yardım belgesi(yeni bir sekmede açılır) Twitter için Blue ayrıca özelliğin artık “yayınlanan tweet’lerde sınırlı sayıda değişiklik yapmak için 1 saatlik bir pencereye” sahip olduğunu söylüyor.

AYRICA BAKINIZ:

Twitter ve Reddit’in yüksek fiyatlı API’leri internetin geleceği için kötü haber

Tweet’leri düzenleme yeteneği, yıllardır Twitter’da en çok talep edilen değişikliklerden biriydi ve nihayet 2022’de piyasaya sürülse de, yalnızca aylık 7,99 ABD doları Twitter Blue abonelik ücretini ödemeye istekli kişiler için bir avantaj olarak sunuluyor. Diğer avantajlar arasında daha uzun tweetler gönderme, konuşmalarda ve aramalarda öncelikli sıralama alma ve platformda daha az reklam görme yeteneği yer alır.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

Chloe Bailey, Twitter parmaklarıyla troller hakkında: ‘Bakamıyorum’


Tüm tartışmalarına rağmen – esas olarak Twitter’ın bu özelliği eklememe konusundaki on yıllık ısrarı nedeniyle – tweet’leri düzenleme yeteneği pek çok soruna neden olmuş gibi görünmüyor, bu yüzden muhtemelen Twitter bu konudaki kuralları biraz gevşetti.

Teknory