Ücretsiz bir çift Nord Buds 2 kazanmak için OnePlus Nord N30 5G için ön sipariş verin

OnePlus Nord N30 5G artık ABD’de Amazon’da ve oneplus kendisi. Hangi satıcıyı seçerseniz seçin, satın aldığınızda 60 $ değerinde ücretsiz bir çift OnePlus Nord Buds 2 alabilirsiniz. Ön sipariş vermenin nerede daha iyi olduğunu görelim. Amazon’un rahatlığını tercih edebilirsiniz, ancak OnePlus muhtemelen teşvikler açısından daha fazlasını sunar. Nord Buds 2’yi ücretsiz olarak almak kendi başına […]

Ücretsiz bir çift Nord Buds 2 kazanmak için OnePlus Nord N30 5G için ön sipariş verin

OnePlus Nord N30 5G artık ABD’de Amazon’da ve oneplus kendisi. Hangi satıcıyı seçerseniz seçin, satın aldığınızda 60 $ değerinde ücretsiz bir çift OnePlus Nord Buds 2 alabilirsiniz. Ön sipariş vermenin nerede daha iyi olduğunu görelim.

Amazon’un rahatlığını tercih edebilirsiniz, ancak OnePlus muhtemelen teşvikler açısından daha fazlasını sunar. Nord Buds 2’yi ücretsiz olarak almak kendi başına iyi bir anlaşma ve Amazon ayrıca Amazon Music Unlimited’a 90 günlük ücretsiz bir abonelik de verecek. OnePlus’tan ön sipariş verdiğinizde ikincisini alamasanız da, 12 aylık Google One bulut depolama alanını ücretsiz olarak kullanmış olursunuz.

OnePlus Kuzey N30OnePlus Kuzey N30

OnePlus Kuzey N30

Harika fiyat • Büyük ekran • Büyük pil

İyi görünümlü orta sınıf telefon

OnePlus Nord N30 5G, iyi donanımlı bir orta sınıf telefon. 108 MP kamera, 6,72 inç ekran, 5.000 mAh pil ve yüksek hızlı şarj, özellikle uygun fiyatlı telefonlarda sıklıkla görülen bir başlangıç ​​fiyatı ile sağlam bir düşünce.

Öğrenciyseniz veya değiştirmek için eski bir cihazınız varsa, bu daha da kolay bir seçimdir. OnePlus, ücretsiz kulaklıklara ek olarak bu siparişte %10 öğrenci indirimi sunuyor. Bunu, üreticiden herkesin yararlanabileceği 230$’lık artırılmış takas değeriyle birleştirdiğinizde, telefon ve kulaklıklar neredeyse bedava olabilir.

Ahizenizi doğrudan OnePlus’tan da daha hızlı alabilirsiniz – açılış sayfası, erken gönderimin 8 Haziran’dan itibaren başlayacağını belirtir. Buna karşılık, Amazon, telefonun 15 Haziran’da piyasaya sürüleceğini ve ertesi gün 16 Haziran’da teslim edileceğini iddia ediyor.

Hangi perakendeciyi seçerseniz seçin, paranız için bazı iyi özellikler elde edersiniz. Telefonda Qualcomm Snapdragon 695 yonga seti, 108MP sensörle desteklenen üçlü kamera dizisi ve sizi yalnızca 30 dakikada bir günlük kullanıma hazır hale getiren 5.000 mAh pilin 67W şarjı bulunuyor.

Seçenekleri kendiniz keşfetmek için yukarıdaki pencere öğesindeki bağlantıları izleyin.

Ücretsiz bir çift Nord Buds 2 kazanmak için OnePlus Nord N30 5G için ön sipariş verin

Teknory