Universal Studios, Madonna’nın İsimsiz Biyografisinin Durdurulacağını Duyurdu

Eurovision ile görüntü Ünlü biyografileri dönemi, bildirildikten sonra durdurulabilir. Madonna’filmi şimdilik duraklatıldı. Bu, sanatçının Kuzey Amerika ve Avrupa’daki dünya turuna çıkmak üzere olmasından ve ön prodüksiyon sırasında ona yardım etmesi için çok az yer bırakmasından sonra gelir. Universal Pictures anlattı film/news/madonna-biopic-scrapped-over-world-tour-julia-garner-1235500880/” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>Çeşitlilik Madonna’nın biyografiyi kendisinin yönetmesi gerekiyordu. Ancak New York ve Londra gibi […]

Universal Studios, Madonna’nın İsimsiz Biyografisinin Durdurulacağını Duyurdu

Eurovision ile görüntü

Ünlü biyografileri dönemi, bildirildikten sonra durdurulabilir. Madonna’filmi şimdilik duraklatıldı. Bu, sanatçının Kuzey Amerika ve Avrupa’daki dünya turuna çıkmak üzere olmasından ve ön prodüksiyon sırasında ona yardım etmesi için çok az yer bırakmasından sonra gelir.

Universal Pictures anlattı film/news/madonna-biopic-scrapped-over-world-tour-julia-garner-1235500880/” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>Çeşitlilik Madonna’nın biyografiyi kendisinin yönetmesi gerekiyordu. Ancak New York ve Londra gibi çeşitli şehirlerde kapalı gişe yapılan dünya turu, işlere bir İngiliz anahtarı attı. Bu, filmin yapımına şimdilik ara verme kararına yol açtı. Üretimin ne zaman devam edeceği veya tamamen iptal edilip edilmeyeceği şu anda bilinmiyor.

“Filmin kaderi üzerine spekülasyonlar, Madonna’nın geçen hafta New York, Londra, Paris ve diğer şehirlerdeki şovları dakikalar içinde tükenen bir dünya turunu duyurmasının hemen ardından başladı. Madonna’yı yakından tanıyanlar, tek odak noktasının tur olduğunu, ancak bir gün hayatı hakkında bir film yapmaya kararlı olduğunu söyledi.

Madonna: Kutlama Turu şarkıcının 12. konseri ve 15 Temmuz 2023’te başlaması planlanıyor. Tur Kanada, Vancouver’da başlıyor ve 2 Aralık 2023’te Amsterdam’da bitmesi planlanıyor. Şu anda, Kuzey Amerika ve Avrupa dışındaki diğer ülkelere yayılıp yayılmayacağı bilinmiyor.

Madonna’nın biyografisi ilk olarak 2020’de duyurulmuştu ve aktris Julia Garner, pop ikonunu oynaması için kadroya alınmıştı. Madonna söyledi Çeşitlilik 2022’de yaptığı bir röportajda, filmin yapımında daha “uygulamalı bir rol” almak istediğini söyledi. Hayatının “olağanüstü” olduğuna ve hikayesini anlatmak istediğine inanıyordu. Sanatçı, senaryonun ilerleyişi ve onu kısa tutmak için nasıl mücadele ettiği hakkında yorum yaptı.

“Olağanüstü bir hayatım oldu, olağanüstü bir film yapmalıyım. Aynı zamanda önleyici bir saldırıydı çünkü birçok insan benim hakkımda filmler yapmaya çalışıyordu. Çoğunlukla kadın düşmanı erkekler. Ben de ayağımı kapıya koydum ve “Hikayemi benden başka kimse anlatmayacak” dedim.

Madonna hala film üzerinde çalışmakla ilgileniyor. Ancak şimdilik, en azından tur bitene kadar prodüksiyon durdurulacak.

Teknory