Valve, ‘eşit bir oyun alanı’ sağlamak için profesyonel CS: GO turnuvalarında büyük değişiklikler duyurdu

Şaşırtıcı bir hareketle Valve, turnuva organizatörlerini yöneten kurallarda bir dizi değişiklik duyurdu. CS:GİT oynanabilecek en ikonik nişancı oyunlarından biridir; kolayca en iyi FPS oyunları listemize girer. Bununla birlikte, popülaritesine rağmen, yayıncı Valve şimdiye kadar müdahaleci bir yaklaşım benimsedi. Valve, “Counter-Strike, takımlar eşit bir oyun alanında rekabet ettiğinde ve başarılarının tek sınırı yetenek olduğunda en iyisidir” […]

Valve, ‘eşit bir oyun alanı’ sağlamak için profesyonel CS: GO turnuvalarında büyük değişiklikler duyurdu

Şaşırtıcı bir hareketle Valve, turnuva organizatörlerini yöneten kurallarda bir dizi değişiklik duyurdu.

CS:GİT oynanabilecek en ikonik nişancı oyunlarından biridir; kolayca en iyi FPS oyunları listemize girer. Bununla birlikte, popülaritesine rağmen, yayıncı Valve şimdiye kadar müdahaleci bir yaklaşım benimsedi.

Valve, “Counter-Strike, takımlar eşit bir oyun alanında rekabet ettiğinde ve başarılarının tek sınırı yetenek olduğunda en iyisidir” dedi. Blog yazısı. “Geçtiğimiz birkaç yılda, profesyonel Counter-Strike’ın bu idealden uzaklaştığını gördük. En yüksek rekabet seviyelerine erişimin iş ilişkileri tarafından giderek daha fazla sınırlandırılmasıyla birlikte, ekosistem giderek daha az açık hale geldi.”

Genellikle sessiz olan yayıncı, Pro için çok sayıda değişiklik yayınladı. CS:GİT Daha çok “açık bir spor” yapmak için biraz devre yapın. Bunlar arasında, turnuva organizatörlerinin artık “etkinliklerine katılan takımlarla benzersiz iş ilişkileri veya diğer çıkar çatışmaları” yaşayamaması, ayrıca ödül havuzlarının halka açıklanması ve turnuva davetlerinin Valve’ın yeni sıralama sistemi veya açık elemeler aracılığıyla belirlenmesi yer alıyor. .

Mevcut ve uzun vadeli anlaşmalar nedeniyle, bu gereksinimlerin tümü 2025’te yürürlüğe girecek. spor” ve “parlak ve açık geleceği” sağlamak için ne gerekiyorsa yapacaktır.

Bu değişiklikler şu haberle aynı anda gelir: Karşı Vuruş 2 Premier Rekabetçi modun özellikleri elden geçiriliyor 2. Sezonda geliyor. Güvenilir bir Counter-Strike veri madencisi Aquarius tweet attı potansiyel yeni lider tablolarının görüntüleri. Bu görüntülere inanılacaksa, o zaman bu şu anlama gelir: CS2 her rekabetçi sezonda sıfırlanacak skor tablolarının yanı sıra bölgeye göre sıralanabilen küresel bir versiyona sahip olacak.

CS:GO oynamaktan keyif aldıysanız ve devam oyununu sabırsızlıkla bekliyorsanız, bunlara göz atın en iyi PC atıcıları çoğu zaman göz ardı edilenler.

Teknory