Verizon’un tatil fırsatları, herhangi bir eski telefon için size 1.900 $ teknoloji kazandırabilir

Robert Triggs / Android Yetkilisi Verizon herhangi bir operatör arasında en iyi tatil fırsatlarına sahip olabilir. Eski telefonunuzu takas ederek yalnızca Pixel 8 Pro veya iPhone 15 Pro gibi amiral gemisi bir akıllı telefon elde etmekle kalmaz, aynı zamanda iyi bir önlem olarak ücretsiz bir giyilebilir cihaz ve tablet de alabilirsiniz. Tasarruf edebileceğiniz toplam değer […]

Verizon’un tatil fırsatları, herhangi bir eski telefon için size 1.900 $ teknoloji kazandırabilir

Robert Triggs / Android Yetkilisi

Verizon herhangi bir operatör arasında en iyi tatil fırsatlarına sahip olabilir. Eski telefonunuzu takas ederek yalnızca Pixel 8 Pro veya iPhone 15 Pro gibi amiral gemisi bir akıllı telefon elde etmekle kalmaz, aynı zamanda iyi bir önlem olarak ücretsiz bir giyilebilir cihaz ve tablet de alabilirsiniz. Tasarruf edebileceğiniz toplam değer 1.900$’a kadar çıkabilir.

Bu harika fırsatlardan tam olarak yararlanmak için atlamanız gereken engeller olduğu açıktır. Takas büyük bir şey ama bunu karşılamak çok kolay. Tatil teklifleri, neredeyse değeri ne olursa olsun, herhangi bir eski telefon için size maksimum takas kredisi sağlar. Örneğin, on yıllık iPhone 6’yı takas ederek iPhone 15 Pro’dan 1.000 dolar indirim elde edersiniz ki bu oldukça çılgınca.

Aynı fırsat, Apple Watch SE’yi ve bir iPad’i ekstra ücret ödemeden eklemenize de olanak tanır. Tek uyarı, ücretsiz olarak aldığınız her cihaz için bir hizmet hattı eklemeniz gerektiğidir. iPhone 15 Pro için Sınırsız Ultimate Plan gereklidir.

Bu koşullar netleştikten sonra Verizon tatil fırsatlarının bir özetini burada bulabilirsiniz:

  • Apple anlaşması — Değeri 1.700$’a kadar olan üç Apple hediyesi kazanın. Herhangi bir durumda eski bir iPhone’u takas ederken bir iPhone 15 Pro’nun yanı sıra bir Apple Watch SE ve iPad edinin.
  • Samsung anlaşması — Değeri 1.800$’a varan üç Samsung hediyesi alın. Herhangi bir Samsung telefon takasında ücretsiz bir Samsung Galaxy S23 Plus edinin. Her model, her koşulda. Ayrıca Galaxy Watch 6 ve Galaxy Tab S9 FE’yi ücretsiz edinin.
  • Google anlaşması — Değeri 1.900 ABD dolarına kadar olan üç Google hediyesi kazanın. Eski Google Pixel’inizi belirli Sınırsız planlarla takas ettiğinizde Pixel 8 Pro’yu ücretsiz edinin. Ayrıca Google Pixel Watch 2 ve Samsung Galaxy Tab S9 FE’yi ücretsiz edinin.

Bu fırsat yelpazesindeki seçenekleriniz çok geniştir ve tatil alışverişinizi çok kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki düğmeye basın.

Verizon’un tatil fırsatları, herhangi bir eski telefon için size 1.900 $ teknoloji kazandırabilir

Teknory