Video oyunu fırsatı: %10 indirimli 620 önceden yüklenmiş oyun içeren retro esintili konsol

TL;DR: 11 Haziran itibariyle, 620 Önceden Yüklenmiş oyun ile Retro Esintili Bu oyun Konsoluna sahip olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 27,99 $ yerine sadece 24,99 $’a — bu %10’luk bir tasarruftur. Akıllı telefonunuzda veya Nintendo Switch’te oyun oynamak bir patlama olabilir, ancak klasikler gibisi yoktur. En son teknoloji için eski Atari veya GameCube’ünüzü uzun zaman önce […]

Video oyunu fırsatı: %10 indirimli 620 önceden yüklenmiş oyun içeren retro esintili konsol

TL;DR: 11 Haziran itibariyle, 620 Önceden Yüklenmiş oyun ile Retro Esintili Bu oyun Konsoluna sahip olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 27,99 $ yerine sadece 24,99 $’a — bu %10’luk bir tasarruftur.


Akıllı telefonunuzda veya Nintendo Switch’te oyun oynamak bir patlama olabilir, ancak klasikler gibisi yoktur. En son teknoloji için eski Atari veya GameCube’ünüzü uzun zaman önce terk ettiyseniz veya orijinali merak eden bir Gen Z oyuncusuysanız Mario Kardeşler. – bu retro esintili konsolun nostalji kaşıntınızı çizdiğini görebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır).

Sınırlı bir süre için, bu konsolu ve önceden yüklenmiş 620 oyunu yalnızca 24,99 ABD dolarına (kayıt ücreti 27,99 ABD doları) alabilirsiniz.

Klasiklerle dolu bir konsol

Tıpkı eski güzel günlerde olduğu gibi, bu konsol TV’nize bir AV kablosuyla bağlanır. Sipariş vermeden önce TV’nizin veya ekranınızın doğru donanıma sahip olduğundan emin olun. Ardından, konsolu bir güç kaynağına takın ve oyun oynamaya başlamak için denetleyicileri bağlayın.

Herhangi bir oyunun indirilmesini veya hatta bir oyun kartuşu takılmasını beklemenize gerek yok — konsol geldiğinde hepsi kullanıma hazır. gibi klasikleri yeniden ziyaret edin Uzay İstilacıları, sokak dövüşçüsü, Mario Kardeşler., Kabarcık, Tetris, ve dahası. Kontrol et oyunların tam listesi(yeni bir sekmede açılır) çocukluk favorilerinizin dahil olup olmadığını görmek için.

620 oyun ile(yeni bir sekmede açılır)bu konsolda muhtemelen henüz oynamadığınız en az bir tane var!

İki denetleyici tek bir anlama gelir: oyun gecesi!

Konsol, aileniz ve arkadaşlarınızla kendi oyun gecenizi düzenlemenizi kolaylaştıran iki denetleyiciyle birlikte gelir. 3B efektler ve yüksek çözünürlüklü grafikler içeren daha yeni oyunları oynamak yerine, çocuklarınızın sizin büyüdüğünüz eski okul oyun tarzını deneyimlemesine izin verin.

Veya daha genç bir neslin parçasıysanız, bazı klasikleri ilk elden deneyimlemek için bu konsolu alabilirsiniz. Tüm aldatmacanın ne hakkında olduğunu görün,(yeni bir sekmede açılır) ve mevcut favori oyunlarınızın ne kadar ilerlediğini takdir edin.

Şimdi harekete geçin ve 620 Önceden Yüklenmiş Oyunla Retro Esintili oyun Konsolunu edinin(yeni bir sekmede açılır) 24,99 $ (kayıt 27,99 $).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory