Viral Videolar Disneyland’ın En Yeni (ve En Şirin) Droidlerini Kutluyor

Özet Disneyland, popüler BD-1 droidlerinin gerçek hayattaki versiyonlarını ekledi Yıldız Savaşları ona Yıldız Savaşları Etkileyici mühendislik ve teknik tasarımlarını sergileyen arazi cazibesi. Sosyal medyada yayınlanan videolar, iki ayaklı BD ünitelerinin dolaştığını ve park konuklarıyla etkileşime girdiğini ortaya koyuyor ve bu da serinin hayranları arasında heyecan yaratıyor. BD birimlerinin kurgusal emsallerine kıyasla daha büyük boyutu, tasarımlarının […]

Viral Videolar Disneyland’ın En Yeni (ve En Şirin) Droidlerini Kutluyor

Özet

  • Disneyland, popüler BD-1 droidlerinin gerçek hayattaki versiyonlarını ekledi Yıldız Savaşları ona Yıldız Savaşları Etkileyici mühendislik ve teknik tasarımlarını sergileyen arazi cazibesi.
  • Sosyal medyada yayınlanan videolar, iki ayaklı BD ünitelerinin dolaştığını ve park konuklarıyla etkileşime girdiğini ortaya koyuyor ve bu da serinin hayranları arasında heyecan yaratıyor.
  • BD birimlerinin kurgusal emsallerine kıyasla daha büyük boyutu, tasarımlarının karmaşıklığını vurguluyor ve gelecekte daha ikonik droidlerin tanıtılma olasılığını akla getiriyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yeni bir dizi viral video Disneyland’ın en son yeniliklerini ortaya çıkardı Yıldız Savaşları Disney Imagineers’ın yeteneklerini sevimli BD-1’in gerçek hayattaki bir versiyonunu yapmaya yönelttiği droidler. İlk kez 2019’un popüler video oyununda karşımıza çıkıyor Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş DüzenBD-1, Cameron Monaghan’ın Cal Kestis’inin eline geçmeden önce merhum Jedi Ustası Eno Cordova’nın eski droid’iydi. Ocak 2022’de, popüler droid tasarımı ilk canlı aksiyon serisini ilk kez 2022’de gerçekleştirdi. Boba Fett’in Kitabı 5. bölüm.

Şimdi, Disneyland Galaxy Edge’den sosyal medyada yayınlanan yeni videolar, BD birimlerinin parkın giderek büyüyen otomatik karakterler listesine eklendiğini ortaya çıkardı.

Twitter’da yayınlanan bir video Disneyland Haberleri Bugün parkta dolaşan üç ayaklı BD ünitesini ortaya çıkarıyor Yıldız Savaşları cazibe.

Bu arada başka bir video yeniden yayınlandı Dan StarWars Merkezileştirilmiş BD-1’in hayata geçirildiğini görmenin heyecanını dile getirirken, Disney Dan Becker’in orijinal klibi minik droidlerin park oyuncularından biriyle etkileşime girdiğini gösteriyor.


Disneyland’ın Yeni Droidleri Şimdiye Kadarkilerin En İyisi

Disneyland’s, ilk olarak 2015 yılında Disney’in Lucasfilm’i rekor kıran 4 milyar dolarlık bir anlaşmayla satın almasının ardından duyuruldu. Yıldız Savaşları temalı park cazibe merkezi ilk olarak 2019’da büyük kalabalığa ve büyük beğeni topladı. Batuu’nun dış çember dünyasını tasvir eden bu cazibe, ikonik Millennium Falcon da dahil olmak üzere birçok tanıdık franchise mekanını ve popüler serinin çeşitli köşelerinden bir dizi karakteri içerecek.

Bununla birlikte, yakın zamanda parka BD birimlerinin eklenmesi, yalnızca hayranların favorisi olan bir droid tasarımının tanıtılmasına değil, aynı zamanda etkileyici bir mühendislik ve teknik ustalık becerisine de işaret ediyor. R serisi Astromech üniteleri gibi yaygın olarak kullanılan diğer droid türleri, parkta gezinmelerine izin vermek için çok daha basit tekerlek mekanizmalarına güvenebilirken, BD ünitesinin iki ayaklı tasarımı, Disney Hayalperestlerinin üstesinden gelmesi gereken benzersiz bir zorluk olurdu.

Yeni BD birimlerine yakından bakıldığında, droidin ana gövdesinin, her ikisinde de yer alan kurgusal benzerlerinden çok daha büyük olduğu hemen anlaşılıyor. Yıldız Savaşları Jedi’lar oyunlar ve Boba Fett’in Kitabı. Bununla birlikte, droidleri sabit ve dik tutmak için gerekli olan karmaşık mekanikler göz önüne alındığında, tasarımları yine de etkileyici olmaya devam ediyor. Gelecek yıllarda başka hangi ikonik droidlerin onların izinden gidebileceğini görmek ilginç olacak.

Kaynak: Çeşitli (yukarıya bakın)

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow