Yeni Çalışma, MCU’nun En Nefret Edilen Filmini Adlandırıyor ve Kazananı Biliyorsunuz

Bu sizin kişisel görüşünüz olmak zorunda değil, ama size hangisi sorulursa Marvel Sinematik Evreni‘in bugüne kadarki 32 uzun metrajlı filmi, derinlemesine bir çalışmayla en nefret edilen film olarak belirlendi, o zaman muhtemelen sadece bir başlığın dudaklarında olacağını söylemek güvenli olurdu. Tabii ki, ProjectorScreen tarafından toplanan veriler (üzerinden FilmWeb) adını verdi Kaptan Marvel heyelan galibi olarak, […]

Yeni Çalışma, MCU’nun En Nefret Edilen Filmini Adlandırıyor ve Kazananı Biliyorsunuz

Bu sizin kişisel görüşünüz olmak zorunda değil, ama size hangisi sorulursa Marvel Sinematik Evreni‘in bugüne kadarki 32 uzun metrajlı filmi, derinlemesine bir çalışmayla en nefret edilen film olarak belirlendi, o zaman muhtemelen sadece bir başlığın dudaklarında olacağını söylemek güvenli olurdu.

Tabii ki, ProjectorScreen tarafından toplanan veriler (üzerinden FilmWeb) adını verdi Kaptan Marvel heyelan galibi olarak, internetin belirli köşeleri arasında franchise’ın uzak ara en az popüler olan film ve inceleme bombardımanı kampanyasını görmezden gelirseniz Rotten Tomatoes kullanıcıları için acımasızca uygun bir statü.

İstatistikler eyalete göre ayrılır ve ardından 120.000’den fazla tweet örneğinden en olumsuz coğrafi etiketli Twitter gönderilerini, hashtag’lerini ve kelime öbeklerini hangi MCU gişe rekorları kıran filminin topladığını keşfetmek için taranır. O halde Brie Larson’ın solo çıkışı, 23 eyalette öfkenin bir numaralı hedefi olarak belirlendikten sonra, kimseyi şok etmeyecek şekilde, heyelanla “galip” oldu.

Bunu perspektife koymak için, Ebediler ile yedi eyalette zirveye çıktıktan sonra ikinci oldu. Karadul altıda hemen geride. Bunun üçünün en çok faturalandırılan rollerde kadınlara sahip olmasıyla bir ilgisi olduğunu söylemiyoruz, ama aynı zamanda şunu da söylüyoruz, o zamandan beri internette bir kereden fazla bulunduysanız Kaptan Marvel serbest bırakıldı, bu konuda kendi kararınızı verebilirsiniz.

Yağmur ya da güneş, Brie Larson nefret treni sonsuza kadar devam etmeli ve The Marvels’ın sinemalara gelmesine daha dört ay var. Sevinçler…

Teknory