Volvo ve Pilot Ekibi, Seyahat Merkezlerinde Yarı Kamyon EV Şarj Cihazlarını Piyasaya Sürecek

Pilot Company’den yapılan basın açıklamasına göre bu şarj ağı, orta ve ağır hizmet tipi kamyonları ifade eden 8. Sınıf araçları destekleyecek. Pilot, “ulaşım koridorları boyunca ideal bir şekilde konumlandırılacaklarını” belirterek, kamyon sürücüleri bu şarj cihazlarını kurulduktan sonra bazı Flying J ve Pilot seyahat merkezlerinde bulabilecekler. Elektrik kesintisi kurulumlarını desteklemeye yardımcı olmak için mevcut kamu fonlarından… Okumaya devam et Volvo ve Pilot Ekibi, Seyahat Merkezlerinde Yarı Kamyon EV Şarj Cihazlarını Piyasaya Sürecek

Volvo ve Pilot Ekibi, Seyahat Merkezlerinde Yarı Kamyon EV Şarj Cihazlarını Piyasaya Sürecek

Pilot Company’den yapılan basın açıklamasına göre bu şarj ağı, orta ve ağır hizmet tipi kamyonları ifade eden 8. Sınıf araçları destekleyecek. Pilot, “ulaşım koridorları boyunca ideal bir şekilde konumlandırılacaklarını” belirterek, kamyon sürücüleri bu şarj cihazlarını kurulduktan sonra bazı Flying J ve Pilot seyahat merkezlerinde bulabilecekler. Elektrik kesintisi kurulumlarını desteklemeye yardımcı olmak için mevcut kamu fonlarından EV büyük kulelerinin en yoğun olacağı rotalara kadar her şey dahil olmak üzere, bu hayati şarj cihazlarını hangi hedeflerin alacağını birden fazla faktör etkileyecektir.

Tesla’nın kendi elektrikli yarı kamyonu da dahil olmak üzere bazı EV yarı kamyon konseptleri görmüş olsak da, bu araçlar şu anda karadan mal tesliminde önemli bir rol oynamıyor. Popüler uzun mesafeli rotalara şarj ağları kurarak, iki şirket endüstriyi elektriğe doğru itmeye yardımcı olabilir – bu, birden fazla fayda sağlayacak bir şey, en önemlisi iklim değişikliğine katkıda bulunan emisyonları azaltmaktır.

Otomotiv endüstrisi bir bütün olarak elektriğe doğru eğiliyor ve bunun değişmesi pek olası değil. Tüketicilerin bu araçlara olan ilgisi istikrarlı bir şekilde arttı ve yüksek hızlı şarj fırsatları her zamankinden daha bol. Bazı otomobil üreticileri, benzinle çalışan arabaları aşamalı olarak kullanımdan kaldırma tarihlerini zaten açıklarken, bazı şehirler ve ülkeler, artık yeni ICE araçlarının satılmasına izin vermeyecekleri bir gelecekten çok da uzak olmadığımızı ortaya koydu. .

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow