Wakanda Forever Yönetmeni Black Panther 3 İçin Geri Dönmek İstiyor

Ev film Haberleri Wakanda Forever Yönetmeni Black Panther 3 İçin Geri Dönmek İstiyor Wakanda Forever’ın yönetmeni Ryan Coogler, potansiyel bir Black Panther 3 için geri dönme şansına sahip olmayı çok istediğini açıkladı. bu Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda yönetmen bir parçası olmak istiyor Kara Panter 3. Marvel Sinematik Evreni devam filmi, Kara Panter cübbesini taşıyan […]

Wakanda Forever Yönetmeni Black Panther 3 İçin Geri Dönmek İstiyor

Wakanda Forever’ın yönetmeni Ryan Coogler, potansiyel bir Black Panther 3 için geri dönme şansına sahip olmayı çok istediğini açıkladı.


bu Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda yönetmen bir parçası olmak istiyor Kara Panter 3. Marvel Sinematik Evreni devam filmi, Kara Panter cübbesini taşıyan savaşçı Kral T’Challa’nın (Chadwick Boseman) ölümünün sonrasını araştırdı. Wakanda dünyaya açıkken, ulusun bir yandan saldırgan Talokan Kralı Namor (Tenoch Huerta) ile mücadele ederken bir yandan da krallarının ölümünün üstesinden gelmesi gerekiyordu. Hâlâ yasını tutan erkek kardeşi Shuri (Letitia Wright), Talokan’ın annesi Kraliçe Ramonda’yı (Angela Bassett) ve birçok Wakandalıyı kaybetmesine yol açan bir saldırıdan sonra bile Namor’la yüzleşmek zorunda kaldı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Orijinali de yöneten yönetmen Ryan Coogler Siyah Panter ve franchise için ek senarist olarak görev yaptı, orijinal olay örgüsünü tamamen yeniden yazmak zorunda kaldı. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda Chadwick Boseman’ın trajik ölümünden sonra. Yine de, tüm prodüksiyon Boseman’ın ölümüyle ilgili kederle işlenmiş olsa da, Coogler projeye bağlı kaldı ve daha fazlasına dahil olmak istiyor. Siyah Panter filmler. ile yapılan bir röportajda bu New York Times, Coogler, franchise ile işinin bitmediğini ve yapabildiği sürece dahil olmayı çok seveceğini açıkça belirtti. Aşağıdaki alıntıya göz atın:

Bu filmler üzerinde çalışma fırsatım olduğu için kendimi şanslı hissediyorum, kardeşim. İlkini yapmam istendiğinde, hareket eden bir tren gibiydi. Her gün Tanrı’ya şükrediyorum ki, bu insanlarla, bu aktörlerle ve hayatının son yıllarında Chadwick ile tanışabildiğim için. İnsanlar bana sahip olduğu sürece bunu yapacağım. Ama bence bu sadece benden veya Joe’dan daha büyük. Birinci ve ikinci film arasında gişede 2 milyar dolar kazandık ki bu şirketler için en önemli şey. Bu yüzden umarım devam eder dostum. Umarım insanlar biz gittikten çok sonra bile Wakanda hakkında filmler yapmaya devam eder.

İlgili: Kara Panter 2 Resmi Olarak Killmonger’ı Thanos’tan Daha İyi Bir Kötü Adam Yapıyor


Bir Kara Panter 3 Nasıl Görünebilir?

Aşağı bakan T'Challa rolünde Chadwick Boseman, Kara Panter kostümü giymiş Shuri rolünde Letitia Wright ile üst üste bindirilmiş

Eğer Coogler geri dönerse Kara Panter 3, hikayeyi çekecek birkaç yer olacak. Threequel henüz onaylanmamış olsa da, MCU’nun franchise’ı sona erdirmesi muhtemel değil. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda 2022 gişe rekoru kırdı ve yılın dört hafta üst üste 1 numarayı elinde tutan tek filmi oldu. 750 milyon doları aşan hasılatı ile Siyah Panter Filmler kanıtlanmış bir metadır, ancak soru devam filminin nasıl görüneceği sorusu olmaya devam etmektedir. Altıncı Aşama için Marvel listesi tam olarak detaylandırılmadı, yani bir Kara Panter 3 MCU’nun Altıncı Aşamasında yer alabilir. Eğer öyleyse, Kang’ın çoklu evrende öne çıkmasıyla aynı zamanda gelecek ve bu, Wakanda’nın Kang’a karşı mücadelede dünyanın geri kalanına katılma motivasyonu olabilir.

Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda MCU’nun geleceğini birçok yönden ortaya çıkardı ve Kara Panter 3 herhangi birini takip edebilir. Devam filmi, Namor’u hala yüzey dünyasına karşı bir savaş arayışında bıraktığından ve Vibranium’u arayan Birleşmiş Milletler üye devletlerinin etrafında toplandığından, Kara Panter 3 bu çatışmayı içerebilir, ancak dünya tekrar Wakanda’ya saldırırsa Shuri, Kral Namor’un yanında Wakanda’yı korumak zorunda kalacak. film ayrıca, filmin sonunda ortaya çıkan sürpriz karakter olan Kral T’Challa’nın oğlunun hayatını da keşfedebilir. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda ve Wakanda tahtının varisi olarak önemli bir rol oynayacağı kesin.

Ryan Coogler Sırada Ne Üzerinde Çalışıyor?

Kara Panter yönetmeni Ryan Coogler

Resmi açıklama yapılmasa bile Kara Panter 3, Ryan Coogler önümüzdeki birkaç yıl meşgul olacak. Yaklaşan Disney+ MCU şovunun sorumlu yapımcılığını yapıyor. Demir kalpİsimsiz bir Disney+ Wakanda şovunun yapımcısı, yapımcılığını üstleniyor. inanç IIIhikayesinin yanı sıra projelerin geliştirilmesine de yardımcı oldu. acı kök, Önemsenmemiş, Yanlış cevapve Küçükler İçin Sahneler. Öyle ya da böyle, Demir kalp ve Wakanda TV şovu onun MCU’ya geri döndüğünü görecek ve bu da ona birçok sevilen karakterle çalışmaya devam etme fırsatı verecek. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda.

Devamı: Black Panther: Wakanda Forever’dan Sonra Vizyona Giren 13 Marvel Filminin TamamıKaynak: ŞİMDİ

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory