Walmart’ın yeni Google TV çubuğu neredeyse Big Mac yemeği kadar ucuz

TL;DR Walmart, Onn Google TV Full HD Akış Cihazını piyasaya sürdü. Bu, 15 doların biraz altında bir fiyata Google destekli bir TV çubuğudur. Chromecast desteği, Asistan entegrasyonu ve çok sayıda akış uygulaması için destek bekliyoruz. Walmart’ın Onn yayın cihazları, paranın karşılığını fazlasıyla veriyor; şirketin 4K yayın kutusu ise 20 doların biraz altında bir fiyatla kesinlikle […]

Walmart’ın yeni Google TV çubuğu neredeyse Big Mac yemeği kadar ucuz

TL;DR

  • Walmart, Onn Google TV Full HD Akış Cihazını piyasaya sürdü.
  • Bu, 15 doların biraz altında bir fiyata Google destekli bir TV çubuğudur.
  • Chromecast desteği, Asistan entegrasyonu ve çok sayıda akış uygulaması için destek bekliyoruz.

Walmart’ın Onn yayın cihazları, paranın karşılığını fazlasıyla veriyor; şirketin 4K yayın kutusu ise 20 doların biraz altında bir fiyatla kesinlikle çalınıyor. Şimdi, perakende devi düşük fiyatlar için çıtayı yükseltiyor (ya da düşük fiyatlar için çıtayı düşürüyor? Her neyse).

Walmart, Onn Google TV Full HD Akış Cihazını sessizce çevrimiçi olarak piyasaya sürdü. sadece 14,88$. Bu fiyat, yayın çubuğunu neredeyse McDonald’s Big Mac yemeği kadar ucuz (~ 12 $) ve Oppenheimer gibi gişe rekorları kıran yeni bir filmin dijital kopyasını satın almaktan (19,99 $) daha ucuz hale getiriyor.

Walmart Onn Full HD Akış Cihazı Google TV kutusuz

Beklediğiniz gibi, fiyata göre oldukça mütevazı özellikler alıyorsunuz. Bu, 1,5 GB RAM, mikro USB bağlantısı, 1080p çıkış ve depolama genişletmesi gerekmediği anlamına gelir. Dahili depolamayla ilgili bir bilgi yok, ancak Android TV Rehberi Google TV’li 1080p Chromecast ile aynı Amlogic S805X2 yonga setini sunduğunu bildiriyor. Bu çip AV1 kod çözmeyi desteklerken önceki 4K Walmart Onn TV kutusu da AV1’i destekliyordu. Bu nedenle 1080p Onn çubuğunun daha yüksek kaliteli, daha verimli video standardını desteklediği konusunda iyimseriz.

Aksi takdirde, Onn Google TV Full HD Akış Cihazı (tam adını kullanmak gerekirse) Chromecast desteği, Google Asistan ve dört kısayol düğmesine (Disney Plus, Netflix, Paramount Plus ve YouTube) sahip bir uzaktan kumanda sunar. Ayrıca burada doğrudan TV’ye bağlamanıza olanak tanıyan bir çubuk form faktörünüz var.

Mütevazı özellikler, birkaç ay sonra tamamen gecikmeli performans ve tam depolama beklediğimiz anlamına geliyor. Yine de, sevdiklerimiz için güzel bir hediye haline gelen bir Google TV çubuğunun 15 doların biraz altında bir fiyatla piyasada olduğunu görmekten mutluyuz.


Walmart’ın yeni Google TV çubuğu neredeyse Big Mac yemeği kadar ucuz

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow