Netflix’in Yeni Aksiyonu, 51 Ülkede 1 Numara Olmak İçin Yeraltı Dünyasına Sızıyor

Netflix aracılığıyla Yıldızlarla dolu gişe rekorları kıran bir Hollywood filmine yüz milyonlarca dolar yatırım yapmaktan mutlu olan bir internet yayın hizmeti için, Netflix’in en iyi ve en başarılı orijinal aksiyon oyuncularının çoğunun, maliyetin çok altında uluslararası yapımlar olması ironik. DİĞER ADIYLA sadece en yenisi. Vietnam’ın kemikleri çıngırdatan prequel’i gibi türdeki yatak arkadaşlarının ayak izlerini takip […]

Netflix’in Yeni Aksiyonu, 51 Ülkede 1 Numara Olmak İçin Yeraltı Dünyasına Sızıyor

Netflix aracılığıyla

Yıldızlarla dolu gişe rekorları kıran bir Hollywood filmine yüz milyonlarca dolar yatırım yapmaktan mutlu olan bir internet yayın hizmeti için, Netflix’in en iyi ve en başarılı orijinal aksiyon oyuncularının çoğunun, maliyetin çok altında uluslararası yapımlar olması ironik. DİĞER ADIYLA sadece en yenisi.

Vietnam’ın kemikleri çıngırdatan prequel’i gibi türdeki yatak arkadaşlarının ayak izlerini takip etmek Öfke ve gürültülü Endonezya aksiyon komedisi Büyük 4yönetmen Morgan S. Dalibert’in kulağa oldukça rutin gelen, kulağa oldukça rutin gelen, bir özel harekat ajanının genç bir çocukla arkadaş olunca sadakatinin parçalandığını fark etmesiyle ilgili hikaye – o, sızmak ve alt etmekle görevlendirildiği karanlık suç örgütünün patronunun oğludur. iç – grafiklerde etkileyici bir sıçrama yaptı.

AKA-netflix
Netflix aracılığıyla

Başına FlixPatrol, DİĞER ADIYLA Cuma günü kütüphaneye eklendiğinden beri Netflix’in dünya çapında en çok izlenen bir numaralı uzun metrajlı filmi olarak giriş yaptı, dünya çapında 51 ülkede zirveye fırladı ve sonunda formülsel romantik komediyi yerinden etti. Bir Turistin Aşk Rehberi sıralamanın zirvesinden.

Sadece, büyük isimlerin, daha büyük bütçelerin ve tonlarca CGI’nın, gerekli miktarlarda stil ile çekildiği sürece, iyi bilinen bir yolu izleyen basit, anlaşılır ve son derece ilgi çekici anlatılarla genellikle eşleşmediğini gösteriyor. ve aplomb.

Kanıtlara bakıldığında, Netflix bütçelerini kısmaya başlamak isteyebilir ve bunun yerine daha eski okul intikam hikayelerine odaklanmak isteyebilir, çünkü neredeyse her zaman evde izleyiciler için randevu izleme olma açısından hile yapma eğilimindedirler.

Teknory