Way Of Water Gişe Rekorları Yavaşlamadığını Gösteriyor

Ev film Haberleri Son Avatar: Way Of Water Gişe Rekorları Yavaşlamadığını Gösteriyor Avatar: The Way of Water, yılın son haftasında 2022’nin en yüksek hasılat yapan Çarşamba gününü alarak etkileyici gişe hasılatına katkıda bulunuyor. Avatar: Suyun Yolu‘nin dönüm noktası niteliğindeki gişe rekoru, yıl bitmeden bir rekor daha aldı. James Cameron’ın hit filminin gecikmiş devam filmi olan […]

Way Of Water Gişe Rekorları Yavaşlamadığını Gösteriyor

Avatar: The Way of Water, yılın son haftasında 2022’nin en yüksek hasılat yapan Çarşamba gününü alarak etkileyici gişe hasılatına katkıda bulunuyor.


Avatar: Suyun Yolu‘nin dönüm noktası niteliğindeki gişe rekoru, yıl bitmeden bir rekor daha aldı. James Cameron’ın hit filminin gecikmiş devam filmi olan film avatarı 2009’dan itibaren, 16 Aralık’ta sinemalarda gösterime girdi ve sadece 14 günde dünya çapında kümülatif 1 milyar doları aşan bir hasılat elde etti. Sam Worthington, Zoe Saldaña ve Sigourney Weaver gibi birçok orijinal kadronun da yer aldığı projenin başına geçen Cameron, büyük bütçeli filmin başabaş noktasının 2 milyar dolar civarında olduğunu kabul etti. Ancak bu noktada, bu baş döndürücü hedef hala tamamen ulaşılabilir görünüyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Başına Son teslim tarihi, Avatar: Suyun Yolugişe rekoru başka bir 2022 rekoruna yol açtı. Yılbaşından önceki son Çarşamba günü tellerin hemen altında kalan film, 20,4 milyon dolarla 2022’nin en yüksek hasılat yapan Çarşamba filmini elde etti. Bu, herhangi bir şekilde etkileyici bir başarı, ancak daha da şaşırtıcı çünkü filmin vizyona girdiği ilk hafta, yalnızca yılın en iyi ikinci Çarşamba’sını kazandığını gördü (gerisinde Top Gun: Maverick1 Haziran’da 14,8 milyon dolar), filmin her hafta ve oldukça önemli bir farkla büyümek için alışılmadık bir kapasiteye sahip olduğunu gösteriyor.

İlgili: Avatar: Şimdiye Kadarki Su Gişesinin Yolu (Bugün itibariyle)


Avatar 2, 2022 VE 2023’ün En Çok Gişe Yapan Filmlerinden Biri Olabilir mi?

Avatar The Way of Water Lo'ak suda kayanın üzerine tünemiş

Rağmen Avatar: Suyun Yolu yılı uluslararası pazarlarda 1 numaralı film olarak kapatacak, dünya çapında 2022’nin 1 numaralı filmi olmayacak. Bu başlık hala eski devam filmine ait olacak Top Gun: Maverick, dönüm noktası başarısı, patlayıcı yerel gişesinin uluslararası pazarlardaki alımına az çok denk geldiği tamamen alışılmadık bir durumla sonuçlanan bir film. O tahtta hak iddia etmeyecek olsa da, Avatar: Suyun Yolu‘in yılın sonunda piyasaya sürülmesi, hem 2022 hem de 2023’ün İlk 3’ünde yer alacağı anlamına gelebilir.

Birden çok yıl içinde Aralık isabetleri tablosu tamamen alışılmadık bir olay değildir. Geçen yıl piyasaya sürüldüğünü gördü Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok, geçen yıl 1 numaralı sırayı aldıktan sonra bu yıl 9. sırada yer alacak. Yine de, Avatar: Suyun Yolu yenebilir Örümcek Adam: Eve Dönüş YokCameron’ın 2 milyar doları aşma hedefini yerine getirirse rekor. Bu hedefe ulaşmak, 2023’ün ilk aylarında ek 1 milyar dolar veya daha fazla kazanacağı anlamına gelir ve bu, özellikle COVID-19 döneminde etkileyici bir zaferdir.

Avatar: Suyun Yoluönümüzdeki yılki rekabet şiddetli, ancak son bilet satışlarının öngörülemez doğası göz önüne alındığında, listelerin zirvesine çıkması hala mümkün. karşı karşıya gelmesi gerekecek Aquaman ve Kayıp Krallık, dünya çapında şaşırtıcı bir şekilde 1,15 milyar dolar kazanan bir filmin devamı niteliğindedir. Marvel Sinematik Evreni 5. Aşama’da yer alan girişlerin yanı sıra Transformatörler ve Hızlı ve Öfkeli franchise’lar da bazı engeller sunacak, ancak bu son gişe rekoru kanıtlıyor avatarı devam filminin büyüme yeteneği, ona karşı bahse girmek pek iyi olmaz.

Devamı: Örümcek Avatar 3’te Na’vi Olacak mı?

Kaynak: Son tarih

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory