Yarın Bu Zamana Kadar Yeni Bir James Bond Gözdesi Ortaya Çıkmış Olacak

Eon Productions aracılığıyla Daniel Craig filmin sonunda gerçek bir patlamayla eğildiğinden beri. Ölmek için Zaman Yokspekülasyon bir sonrakinin kim olduğu konusunda yaygınlaştı James Bond olacak. Yapımcılar Barbara Broccoli ve Michael G. Wilson, franchise’ı önümüzdeki on yıl boyunca taşıyabilecek genç bir aktör aradıklarını ima ettiler, bu yüzden Aaron Taylor-Johnson ana adaylardan biri olarak ortaya çıktı, o […]

Yarın Bu Zamana Kadar Yeni Bir James Bond Gözdesi Ortaya Çıkmış Olacak

Eon Productions aracılığıyla

Daniel Craig filmin sonunda gerçek bir patlamayla eğildiğinden beri. Ölmek için Zaman Yokspekülasyon bir sonrakinin kim olduğu konusunda yaygınlaştı James Bond olacak.

Yapımcılar Barbara Broccoli ve Michael G. Wilson, franchise’ı önümüzdeki on yıl boyunca taşıyabilecek genç bir aktör aradıklarını ima ettiler, bu yüzden Aaron Taylor-Johnson ana adaylardan biri olarak ortaya çıktı, o kadar ki Taron Egerton, rolün çoktan verildiğine inandığı için kendini dışladı.

Ancak yarın bu saatlerde Prime Video’nun gişe rekorları kıran casus serisinin galasına bahse gireriz. kale itecek Ebediler yıldız ve Game of Thrones emektar Richard Madden ön saflarda. Gizli ajan tipini oynadığı için şimdiden Altın Küre kazandı. korumaancak epizodik macerada Mason Kane olarak 36 yaşındaki sıra, temelde 007 unvanını devralmak için uzun bir seçmedir.

hisar
Prime Video aracılığıyla

Açılış bölümünün ilk sahnesinde, şeytani yakışıklı Madden’in keskin bir takım elbise giydiğini ve Priyanka Chopra Jonas’ın Nadia Sinh’iyle çapkın bir şekilde şakalaştığını görüyoruz. stil, zeka ve gösterişten yoksun tek kullanımlık uşaklar.

O doğru yaşta, tercih edilen milliyette ve bunu başarmak için hem görünüşü hem de oyunculuğu var, bu yüzden James Bond’un bir sonraki yinelemesine giyip manşet olacak ana aday olmadığına ikna olması gereken herkesin daha fazla aramasına gerek yok. hariç kaletemelde genişletilmiş bir seçme bandıdır.

Teknory