Wear OS 3 yakında bu Mobvoi TicWatch akıllı saatlerine gelebilir

Eric Zeman / Android Otoritesi TL;DR Bir müşteri hizmetleri temsilcisi, Wear OS 3 güncellemesinin 2023’ün 3. çeyreği için planlandığını belirtti. Güncellemenin TicWatch Pro 3 Ultra ve TicWatch E3 için planlandığı söyleniyor. Güncellemenin diğer Mobvoi akıllı saatlerine gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor. Wear OS 3, Ağustos 2021’de piyasaya sürüldü, ancak hala işletim sistemine sahip küçük bir […]

Wear OS 3 yakında bu Mobvoi TicWatch akıllı saatlerine gelebilir

Eric Zeman / Android Otoritesi

TL;DR

  • Bir müşteri hizmetleri temsilcisi, Wear OS 3 güncellemesinin 2023’ün 3. çeyreği için planlandığını belirtti.
  • Güncellemenin TicWatch Pro 3 Ultra ve TicWatch E3 için planlandığı söyleniyor.
  • Güncellemenin diğer Mobvoi akıllı saatlerine gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Wear OS 3, Ağustos 2021’de piyasaya sürüldü, ancak hala işletim sistemine sahip küçük bir akıllı saat grubu var. Ancak, bir müşteri hizmetleri görevlisine göre bu grup yakında genişleyebilir.

tarafından bildirildiği gibi XDA Geliştiricileri, Mobvoi’nin bir Facebook gönderisinde Wear OS 3 hakkında bir açıklama sunduğu görülüyor. Bir müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından sağlanan açıklama, yakında bir Wear OS 3 güncellemesinin gelebileceğini gösteriyor.

Mobvoi bildirimi

Temsilciye göre, bir ürün uzmanı doğrudan Mobvoi’den, şirketin 2023’ün 3. çeyreği için bir Wear OS 3 güncellemesi sunmayı planladığı bilgisini aldı. Ancak, güncelleme yalnızca TicWatch Pro 3 Ultra ve TicWatch E3 için geçerli olacak.

Şirket daha önce de buna benzer sözler vermişti, bu en sonuncusu. Bu yüzden, gerçekten gerçekleşene kadar bu mesajı biraz kuşkuyla almak akıllıca olacaktır. Buna rağmen, bazı haberler hiç olmamasından iyidir, bu yüzden bunu duymak yine de güzel.

TicWatch Pro 3 GPS’e gelince, Mobvoi’nin sonunda bu akıllı saati Wear OS 3’e güncellemeyi planladığı bilinmiyor. Sahiplerin daha fazla bilgi gelene kadar beklemeye devam etmesi gerekecek. Bununla birlikte, Mobvoi, tüm işletim sistemi durumu hakkında oldukça ağzı sıkıdır.

Bu yılın başlarında bir sızıntı, şirketin 2022’de bir TicWatch Pro 5 piyasaya sürmeyi planladığını ancak ertelendiğini ortaya çıkardı. Yeni saatin Wear OS 3 ve Snapdragon W5 Plus yongası ile gelebileceği söyleniyor.

Wear OS 3 yakında bu Mobvoi TicWatch akıllı saatlerine gelebilir

Teknory