Fitbit’e erişimde sorun mu yaşıyorsunuz? Bunun nedeni uygulamanın kapalı olması

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Down Detector’a göre Fitbit bir kesinti yaşıyor. Kesinti, uygulamanın Fitbit sunucularına başarıyla bağlanmasını engelliyor. Kesintinin ne kadar süreceği belli değil. Bu akşam Fitbit uygulamasını açmayı denediyseniz, yükleme konusunda biraz zorluk yaşadığını fark etmiş olabilirsiniz. Ve bu sadece sen değilsin; binlerce kişi de uygulamaya erişimde sorun yaşıyor. Buna göre Aşağı […]

Fitbit’e erişimde sorun mu yaşıyorsunuz?  Bunun nedeni uygulamanın kapalı olması

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Down Detector’a göre Fitbit bir kesinti yaşıyor.
  • Kesinti, uygulamanın Fitbit sunucularına başarıyla bağlanmasını engelliyor.
  • Kesintinin ne kadar süreceği belli değil.

Bu akşam Fitbit uygulamasını açmayı denediyseniz, yükleme konusunda biraz zorluk yaşadığını fark etmiş olabilirsiniz. Ve bu sadece sen değilsin; binlerce kişi de uygulamaya erişimde sorun yaşıyor. Buna göre Aşağı DedektörüFitbit şu anda bir kesinti yaşıyor.

Bunun sonucunda Android Otoritesi, biz de aynı sorunu görüyoruz. Uygulamayı açtığınızda hiçbir verinin doldurulmadığı görülüyor. Sadece bu da değil, görünen o ki Koç sekmesi tamamen kapalı.

Raporlara göre sorunların %78’i uygulamanın kendisinden kaynaklanıyor gibi görünüyor. %13’ü web sitesiyle ilgili sorunlar yaşarken, %9’u Fitbit cihazlarıyla ilgili sorunlar bildiriyor.

Bu yazının yazıldığı sırada Fitbit, sorunu kamu destek kanalları aracılığıyla henüz kabul etmedi. Dolayısıyla şu an itibariyle düzeltme için bir takvimimiz yok. Sonuç olarak Fitbit’in ne kadar süre kapalı kalacağı bilinmiyor.

Bizi izlemeye devam edin Android Otoritesi, çünkü duruma göz kulak olacağız. Yeni bilgiler elde edilir edilmez bu makaleyi güncelleyeceğiz. O zamana kadar Fitbit’te sık karşılaşılan sorunları düzeltmek için yapabileceğiniz şeyler listemize göz atabilirsiniz.

Fitbit’e erişimde sorun mu yaşıyorsunuz? Bunun nedeni uygulamanın kapalı olması

Teknory