WFH kurulumunuzu indirimdeki modüler dizüstü bilgisayar bağlantı kitiyle yükseltin

TL;DR: Kenar Tam Takımı(yeni bir sekmede açılır) Edge Mount, Edge Light ve Edge Universal Kablosuz Şarj Cihazını içeren — 16 Ocak itibarıyla 64,99 ABD dolarına (kayıtlı 74,99 ABD doları) satılıyor. Bu, %13 tasarruf anlamına geliyor. Evden çalışmak çok fazla donanım ve çok yer kaplayabilir. Ev ofisiniz ister dönüştürülmüş bir boş oda, ister boş bir köşe, […]

WFH kurulumunuzu indirimdeki modüler dizüstü bilgisayar bağlantı kitiyle yükseltin

TL;DR: Kenar Tam Takımı(yeni bir sekmede açılır) Edge Mount, Edge Light ve Edge Universal Kablosuz Şarj Cihazını içeren — 16 Ocak itibarıyla 64,99 ABD dolarına (kayıtlı 74,99 ABD doları) satılıyor. Bu, %13 tasarruf anlamına geliyor.


Evden çalışmak çok fazla donanım ve çok yer kaplayabilir. Ev ofisiniz ister dönüştürülmüş bir boş oda, ister boş bir köşe, verimli bir çalışma alanı olsun(yeni bir sekmede açılır) hoş bir değişiklik olabilir. Edge® Full Kit, aydınlatmanız, ekranlarınız ve telefonunuzun pili üzerinde size daha fazla kontrol sağlayabilen bir dizi modüler dizüstü bilgisayar ekidir. Normalde, tüm bu ekipmanlarla çalışmanızı evden kurulumdan yükseltmenin maliyeti 74 ABD dolarıdır, ancak sınırlı bir süre için 64,99 ABD dolarına alabilirsiniz.

İşinizi evden geliştirin

Telefon şarj cihazları veya halka ışıklar gibi şeylerle masa alanınızı boşa harcıyor olabilirsiniz. Edge Kit, tüm bunları bilgisayarınızın arkasına takmanız için araçlar sağlar. Bu kit, Edge Mount, Edge Light ve Edge Universal Kablosuz Şarj Cihazını içerir.

Montaj, uyumlu telefonları takmak için kullanabileceğiniz manyetik bir yüzeye sahiptir. İkinci bir monitör için yeriniz olmayabilir, ancak ana monitörünüzü boş ve çalışmaya hazır durumda tutarken telefonunuzu çevrimiçi toplantılara katılmak için kullanabilirsiniz.

Edge Mount sadece telefonları tutmaz. Yüzünüzü aydınlatan üç ayarlanabilir parlaklık seviyesi istiyorsanız Kenar Işığını takın. İş arkadaşlarınız sizi gerçekten net bir şekilde görebildiklerinde, sizi yeni bir ışık altında görebilirler. Edge Light, 280 lümene kadar parlayabilir ve kablolu veya kablosuz olarak çalışır.

Telefon ölüyor mu? Masada başka bir kablo ile yer kaybetmeyin. Edge Kablosuz Şarj Cihazını takın ve telefonunuzu güçlü bir N52 mıknatısa yapıştırın. Bu şarj cihazı, iPhone MagSafe cihazlarıyla uyumludur(yeni bir sekmede açılır)iPhone 8 ve üstü ve kablosuz şarjı destekleyen tüm Android cihazlar.

İş istasyonunuzu daha verimli hale getirin

Sahip olduğunuz alandan en iyi şekilde yararlanın. Edge Tam Kitini Alın(yeni bir sekmede açılır) 64,99 $ (kayıtlı 74 $) için satışta iken.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory