WhatsApp çalışmıyor, son güncellemeden sonra Android kullanıcıları için çöküyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Görünüşe göre Android için WhatsApp, son güncellemeden sonra çalışmıyor. Kullanıcılar, güncellemeyi yükledikten sonra uygulamanın kendileri için çökmeye devam ettiğini bildiriyor. WhatsApp, en son 2.23.21.80 güncellemesinden sonra Android’de sorunlar yaşıyor gibi görünüyor. Birden fazla kullanıcı var X’e götürüldü (eski adıyla Twitter) ve Reddit sorun hakkında şikayette bulunmak. WhatsApp’ın çalışmadığına ilişkin […]

WhatsApp çalışmıyor, son güncellemeden sonra Android kullanıcıları için çöküyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Görünüşe göre Android için WhatsApp, son güncellemeden sonra çalışmıyor.
  • Kullanıcılar, güncellemeyi yükledikten sonra uygulamanın kendileri için çökmeye devam ettiğini bildiriyor.

WhatsApp, en son 2.23.21.80 güncellemesinden sonra Android’de sorunlar yaşıyor gibi görünüyor. Birden fazla kullanıcı var X’e götürüldü (eski adıyla Twitter) ve Reddit sorun hakkında şikayette bulunmak. WhatsApp’ın çalışmadığına ilişkin raporlar da sivri uçlu DownDetector’da.

Android için WhatsApp kullanıcıları, uygulamanın en son sürüme güncellendikten sonra çökmeye devam ettiğini bildiriyor. Bazı kullanıcılar uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi de denedi ancak sorun devam ediyor gibi görünüyor.

Bu arada WhatsApp henüz konuya yanıt vermedi. Raporların yalnızca birkaç saat önce ortaya çıkmaya başlamasıyla, kullanıcılar bu sorunla yeni karşılaşmış gibi görünüyor.

Naber piyasaya sürülmüş 23 Ekim’deki 2.23.21.80 güncellemesi. Uygulamada bazı genel hata düzeltmeleri içeriyor. Güncellemeyi henüz indirmediyseniz sorun çözülene kadar beklemenizi tavsiye ederiz. WhatsApp sorunu çözdüğünde veya uygulamada başka bir güncelleme yayınlandığında bu gönderiyi güncelleyeceğiz.

Bu arada mesajlaşma platformuna anında erişmeniz gerekiyorsa WhatsApp Web’i kullanmayı deneyebilirsiniz. Sorunu çözmenize yardımcı olup olmadıklarını görmek için bu WhatsApp düzeltmelerini de deneyebilirsiniz.


WhatsApp çalışmıyor, son güncellemeden sonra Android kullanıcıları için çöküyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow