Will Poulter, Bir Adam Warlock Filmi İçin “Telefonda Bekliyor”

Marvel Studios aracılığıyla görüntü Galaksinin en büyük koruyucuları, kırmızı halı etkinliğinde görünmek için evreni kurtarmaya ara veriyor. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 bu gece Hollywood’da ve hayranlar, kahramanca ve ironik bir şekilde gerçekçi hikayelerinde yaklaşan bölümle ilgili heyecanlarını zapt edemiyorlar veya tavukçu olacakAdam Warlock. Muhafızlar, Marvel Sinematik Evreninde kök salması en kolay kahramanlardan bazılarıdır ve bunun […]

Will Poulter, Bir Adam Warlock Filmi İçin “Telefonda Bekliyor”

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Galaksinin en büyük koruyucuları, kırmızı halı etkinliğinde görünmek için evreni kurtarmaya ara veriyor. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 bu gece Hollywood’da ve hayranlar, kahramanca ve ironik bir şekilde gerçekçi hikayelerinde yaklaşan bölümle ilgili heyecanlarını zapt edemiyorlar veya tavukçu olacakAdam Warlock.

Muhafızlar, Marvel Sinematik Evreninde kök salması en kolay kahramanlardan bazılarıdır ve bunun nedeni, bu tür ikonik süper yıldızlar için inanılmaz derecede gerçekçi olmalarıdır. Groot (tüm biçimleriyle) ve Rocket Raccoon’dan Drax ve Mantis’e kadar kahramanlar grubu, hikayelerinin bir sonraki bölümünde şimdiye kadarki en inanılmaz dövüşleriyle karşı karşıya ve bu onların sonuncusu olacağı için, hayranlar önemli kayıplar bekliyorlar. önümüzdeki hafta sonu sinemalara aktığımızda serbest akan gözyaşları.

Guardians’ın hikayesine yeni eklenen Adam Warlock ve hayranlar onun masaya ne getirdiğini görmek için sabırsızlanıyor. Çizgi romanlarda kötülüğe karşı duran kahraman bir adamdır ve bu bazen kendisine karşı savaşmak anlamına gelir. Filmlerde, Warlock’un iyilik için savaştığını görmeden önce onun daha karanlık bir tarafını göreceğiz – eğer onu iyilik için savaşırken görürsek.

Karakterini çevreleyen tüm beklentiyle, hayranlar geleceğin nasıl olacağını merak ediyor. Bu geceki kırmızı halı etkinliğinde Variety’den Marc Malkin, Adam Warlock’un kendi filmini çekeceği bir diyar olup olmadığını sordu.

“Adam’ı daha ne kadar göreceğiz çünkü herkes Adam için heyecanlı. Adam kendi filmini mi çekiyor? Söyle bana.”

İkisi bir an için ileri geri gittiler, Poulter sır saklamaya çalışan biri yerine muhtemelen heyecanlı bir köpek yavrusu gibi göründüğünü söyledi ve bunun nedeni sırlarının olmaması; geleceğin ne getireceğini bilmiyor.

“Hiçbir fikrim yok. Bilecek miyim bilmiyorum ama kesinlikle bir Adam filmi isterim. Evet, telefonumun başında bekliyorum. Dinle, eğer sebep buysa, benim için çok güzel olur. Gerçekten hiçbir fikrim yok.”

Warlock hakkında daha fazla şey öğreneceğimiz bir geleceği hevesle bekleyen tek kişi o değil, ama ne dereceye kadar nihai olarak hayranların karakter hakkında bir kez hissettiklerine bağlı olacak. Muhafızlar Cilt. 3 tiyatroları vurur.

Geçen yılın Temmuz ayında Poulter, SDCC’deki hayranlarla konuşmuş ve Guardians serisine ilk adımını attığında Adam Warlock rolünü üstlenmekten korktuğunu paylaşmıştı. Birçoğumuz gibi o da MCU’daki oyuncu kadrosunun yeteneğine hayranlık duyuyordu, ancak settekilerle yakınlaştıkça bu, kısa sürede hayranlığa dönüştü.

“Dürüst olmak gerekirse gerçekten minnettarım. ‘Muhafızlar’ setine adım atmış olmak bile oldukça gerçeküstü. Bu sahnedeki herkesin ve serinin gerçekten büyük bir hayranıyım. Dışarıdan baktığımda, kesinlikle korkmuştum ama aileye bir şekilde hoş karşılandım ve bu insanlar bana daha iyi davranamazlardı. Hepsi harika insanlar; yetenekli oldukları kadar da iyiler ve ayrıca hayranların Adam’a iştahı olduğu için gerçekten minnettarım.”

Onunla çalışmaktan heyecan duyanlar sadece rol arkadaşları değildi; Marvel Sinematik Evreninin hayranları da vardı – yeni bir kötü adam tanıtıldığında her birimiz ne kadar heyecanlı olabilirsek. Elbette hayranlar, Warlock’un bu hikayedeki en büyük kötülük olmadığını biliyor, ancak karanlık tarafa daha fazla eğilmeye başlayacağı açık, ancak ona her şeyi tersine çevirmek için bir fırsat penceresi verilecek.

High Evolutionary, bu sefer dövüşteki en büyük kötü adam ve James Gunn, Muhafızların daha önce karşılaştığı hiçbir şeye benzemediğini söylüyor. Gunn ayrıca hayvanlara davranış biçiminin onu nefret etmesi en kolay kötü adamlardan biri yaptığını söylüyor ve burada kimsenin onunla aynı fikirde olmayacağını düşünüyoruz. İşte Muhafızların işi halledebileceğini ve yardıma ihtiyaçları olursa, Warlock’un bunu sağlayabilecek adam olduğunu umuyoruz.

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 5 Mayıs’ta vizyona giriyor ve bir saniyesini bile kaçırmak istemeyeceksiniz.

Teknory