X CEO’su, Twitter adını ve yaklaşan özellikleri atma konusunda açılıyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR X CEO’su Linda Yaccarino, Twitter’ın isim değişikliğinin nedeni hakkında CNBC’ye konuştu. Platformun yakında görüntülü arama ve eşler arası ödeme gibi özellikler kazanacağını açıkladı. Eskiden Twitter olarak bilinen X, son zamanlarda gördüğümüz en büyük, en cesur marka yenilemesini sahneledi. Birçoğu, Elon Musk liderliğindeki diğer şüpheli değişikliklerin yanı sıra, platformun yeniden […]

X CEO’su, Twitter adını ve yaklaşan özellikleri atma konusunda açılıyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • X CEO’su Linda Yaccarino, Twitter’ın isim değişikliğinin nedeni hakkında CNBC’ye konuştu.
  • Platformun yakında görüntülü arama ve eşler arası ödeme gibi özellikler kazanacağını açıkladı.

Eskiden Twitter olarak bilinen X, son zamanlarda gördüğümüz en büyük, en cesur marka yenilemesini sahneledi. Birçoğu, Elon Musk liderliğindeki diğer şüpheli değişikliklerin yanı sıra, platformun yeniden adlandırılmasını eleştirdi. Şimdi, Twitter’ın yeni atanan CEO’su Linda Yaccarino, şirketin neden yıllarca süren eski markalaşmayı geri almaya ve Twitter’a “X” adını vermeye karar verdiğini açıkladı.

Yaccarino, “Satın alma işleminden bu yana neler olduğunu bir düşünün,” dedi. CNBC bir röportajda. “Uzun biçimli video ve makalelerdeki deneyimler ve evrim, artık platformda gerçek bir yaşam kazanan en sevdiğiniz içerik oluşturuculara abone olun.”

X kullanıcıları yakında görüntülü görüşme yapabilecek

X kullanıcılarının yakında platformda görüntülü sohbet görüşmeleri yapabileceklerini açıkladı. Musk bundan daha önce bahsetmişti ancak Yaccarino, X’in eşler arası ödemeleri de etkinleştirmeyi planladığını doğruladı.

“Yeniden markalaşma, gerçekten Twitter’dan bir kurtuluşu temsil ediyordu” dedi. “Twitter’da kalırsanız veya önceki markanız ne olursa olsun kalırsanız, değişim yalnızca kademeli olma eğilimindedir” diye ekledi.

Yaccarino, şirketin platformda yapılacak tüm değişiklikler ve altyapı iyileştirmeleri nedeniyle Twitter adını bırakmaya ve X markasını benimsemeye karar verdiğini söyledi. Bu açıklamaya inanıyor musun?

X CEO’su, Twitter adını ve yaklaşan özellikleri atma konusunda açılıyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow