Xiaomi’nin ilk flip-style katlanabilir telefonu sürpriz bir özellikle gelebilir

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Xiaomi Mix Flip, bir Çin sertifikasyon web sitesinde yeniden görüldü. Liste, telefonun uydu bağlantısıyla donatılacağını gösteriyor. Mix Flip’in bu yılın ilk yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Xiaomi henüz Galaxy Z Flip, OPPO Find N2 Flip ve Motorola Razr gibi modellerle rekabet edecek bir kapaklı telefon piyasaya sürmedi. En sonuncusu Mix […]

Xiaomi’nin ilk flip-style katlanabilir telefonu sürpriz bir özellikle gelebilir

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Xiaomi Mix Flip, bir Çin sertifikasyon web sitesinde yeniden görüldü.
  • Liste, telefonun uydu bağlantısıyla donatılacağını gösteriyor.
  • Mix Flip’in bu yılın ilk yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Xiaomi henüz Galaxy Z Flip, OPPO Find N2 Flip ve Motorola Razr gibi modellerle rekabet edecek bir kapaklı telefon piyasaya sürmedi. En sonuncusu Mix Fold 3 olan Mix Fold serisi için daha yaygın olan içe katlama tasarımına sadık kaldı. Şimdi, şirket nihayet kapaklı katlanabilir bir telefondaki düğmeyi çevirmeye hazırlanıyor gibi görünüyor.

Xiaomi Mix Flip bir kez daha sertifikasyon web sitesinde göründü. Tarafından fark edildi MySmartPriceMIIT (Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı) listesi, yakında çıkacak telefonla ilgili yeni bir ayrıntıyı da ortaya koyuyor. Görünen o ki, herhangi bir flip-style katlanabilir telefon için bir ilk olan uydu iletişimini destekliyor.

En son listede başka hiçbir özellik belirtilmemiştir. Ancak önceki sızıntılar, Xiaomi’nin Mix Flip’i Galaxy Z Flip 5 ile aynı olan Snapdragon 8 Gen 2 SoC ile gönderebileceğini öne sürüyor.

Telefon hakkında bildiğimiz fazla bir şey yok ancak bu yılın ilk yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Xiaomi’nin ilk flip-style katlanabilir telefonu sürpriz bir özellikle gelebilir

Teknory