Yalnızca 44,99 $ karşılığında 3 aylık Boost Mobile kazanın

Eğer Yeni Yılda cüzdan bağlarınızı sıkılaştırma kararınız varsa, bu Boost Mobile SIM kitinden daha uygun fiyatlı bir operatör teklifi bulmakta zorlanacaksınız. Best Buy aracılığıyla, tümü geniş T-Mobile ağında çalışan, sınırsız konuşma ve mesajlaşmanın yanı sıra 5 GB aylık veri içeren üç aylık bir plan için yalnızca 44,99 $ ödeyebilirsiniz. Boost Mobile 3 Aylık 5 GB […]

Yalnızca 44,99 $ karşılığında 3 aylık Boost Mobile kazanın

Eğer Yeni Yılda cüzdan bağlarınızı sıkılaştırma kararınız varsa, bu Boost Mobile SIM kitinden daha uygun fiyatlı bir operatör teklifi bulmakta zorlanacaksınız. Best Buy aracılığıyla, tümü geniş T-Mobile ağında çalışan, sınırsız konuşma ve mesajlaşmanın yanı sıra 5 GB aylık veri içeren üç aylık bir plan için yalnızca 44,99 $ ödeyebilirsiniz.

Boost Mobile 3 Aylık 5 GB Plan SIM Kart Kiti 44,99 Dolara

Bazı operatörlerin bu tür bir plan için sizden aylık 45 ABD Doları tutarında bir ücreti vardır, ancak bu tek seferlik bir ödemedir. Aylık 15 ABD Doları karşılığında üç aylık hizmet almak, banka bakiyenizin size teşekkür edeceği bir şeydir. Sınırsız bir plan olmasa da, dışarıda yoğun yayıncılık yapmayan çoğu kullanıcı için 5 GB fazlasıyla yeterli.

Başlamak için ihtiyacınız olan tek şey kilidi açılmış bir telefon ve Best Buy’dan sipariş ettiğiniz SIM kart kitidir. SIM telefonunuza takıldığında, işlem cihazınızdaki basit talimatları takip etmekten ibarettir ve hatta yeni bir numara isteyip istemediğinizi veya eski numaranızı saklamayı bile seçebilirsiniz. 44,99 $’ı peşin ödediğiniz için faturalandırma yok ve üç aylık sürenin ötesinde plana bağlı kalma konusunda kararlı değilsiniz. Boost Mobile, deneyiminizden memnun kalacağınızdan açıkça emin ve bunu yeni abonelere yönelik bu bütçe dostu paketle kanıtlamaya hazır.

Üstelik kargo ücretsizdir. Yukarıdaki widget aracılığıyla Boost Mobile Sim Kitine göz atın.

Yalnızca 44,99 $ karşılığında 3 aylık Boost Mobile kazanın

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow