Yalnızca davetlilerin katılabildiği en iyi Prime Day fırsatları ve bunları nasıl satın alacağınız

GÜNCELLEME: 30 Haziran 2023, 15:30 GMT-4 Bu hikaye, yalnızca davetlilerin katılabildiği en iyi Prime Day fırsatları hakkında daha fazla ayrıntıyla güncellendi. Amazon, Prime Day’in sekizinci yılında çaldığında, bahsi artırmaya karar verdiler. Temmuz ayında sadece Kara Cuma’ya uygun indirimler sunmak yerine, yalnızca davetli anlaşmalar şeklinde Kara Cuma’ya layık ekstra özel tasarruflar sunuyorlar. Bu anlaşmalar ciddi anlamda […]

Yalnızca davetlilerin katılabildiği en iyi Prime Day fırsatları ve bunları nasıl satın alacağınız

GÜNCELLEME: 30 Haziran 2023, 15:30 GMT-4 Bu hikaye, yalnızca davetlilerin katılabildiği en iyi Prime Day fırsatları hakkında daha fazla ayrıntıyla güncellendi.

Amazon, Prime Day’in sekizinci yılında çaldığında, bahsi artırmaya karar verdiler. Temmuz ayında sadece Kara Cuma’ya uygun indirimler sunmak yerine, yalnızca davetli anlaşmalar şeklinde Kara Cuma’ya layık ekstra özel tasarruflar sunuyorlar.

Bu anlaşmalar ciddi anlamda etkileyici indirimlerle harareti artırıyor, bu yüzden biraz nakit biriktirmeyi kaçırmadığınızdan emin olabilmeniz için bu kılavuzu oluşturduk. Aşağıda, Amazon’un yalnızca davetle sunulan seçenekleri arasından favori seçimlerimizi bulacaksınız ve Prime Day’den önce alışveriş yapabileceğiniz en iyi fırsatlardan oluşan sürekli listemize göz atmayı unutmayın.

Yalnızca davetlilerin katılabildiği Prime Day fırsatları nelerdir?

Kaçınılmaz olarak, Prime Day (ve buna benzer indirimler), satış fiyatlarına düştükten sonra hızla tükenen ekstra sıcak bilet öğelerine sahiptir. Yalnızca davetle yapılan anlaşmaların ardındaki fikir, bu fırsatları kapmak için 11 ve 12 Temmuz’da (resmi indirim günleri) bilgisayar ekranınıza yapıştırılmak zorunda kalmayacağınızdır.

AYRICA BAKINIZ:

Amazon Prime Day 2023 hakkında bilmeniz gereken her şey: Tarihler, yalnızca davetlilere özel fırsatlar ve rekabet

Bunun yerine, şu andan itibaren Prime Day’den önceki herhangi bir zamanda, yalnızca davetlilere özel fırsatlara erişim talebinde bulunabilirsiniz. Erişim talep eden herkes fırsatlardan alışveriş yapmak için seçilmeyecek, ancak şanslı grup, Prime Day etkinliği sırasında benzersiz alışveriş bağlantılarının bulunduğu e-postalar alacak.

Şu ana kadar yalnızca davetle kullanılabilen yalnızca on anlaşma var(yeni bir sekmede açılır) (yedi tanesi için kaydolmaya değer olduğunu düşünüyoruz), getiri fiyat düşüşleri ve Amazon Fire Omni Series TV gibi yeni rekor düşüşler dahil(yeni bir sekmede açılır) %75 indirim ve JBL kulaklıklar için(yeni bir sekmede açılır) %55 indirim için.

Yalnızca davetlilerin katılabileceği Prime Day fırsatlarına kimler erişebilir?

Prime Day, Prime üyelerine özel bir indirimdir. Prime Day öncesinde hem üyelerin hem de üye olmayanların alışveriş yapabileceği çok sayıda fırsat bulmuş olsak da, yalnızca davetli fırsatlar Prime üyelerine özeldir.

Yalnızca bir davetiye kazanma şansı için Prime üyeliği için ödeme yapmak istemiyorsanız, ayrıca kaydolabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 30 günlük ücretsiz deneme için.

Yalnızca davetlilerin katılabildiği Prime Day fırsatlarından nasıl alışveriş yapılır?

Yalnızca davetle sunulan en iyi fırsatları aşağıda listeledik, ancak bunlara kendi başınıza gitmek istiyorsanız, bunları Amazon’un Bugünün Fırsatları sayfasının “Yalnızca Davet Edilen Prime fırsatları” bölümlerinde bulabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) ve Prime Day etkinlik sayfası(yeni bir sekmede açılır).

Davetinizi güvence altına almak için yapmanız gerekenler:

  1. Davet et. Tasarruftan yararlanmak için, Prime Day’den önce herhangi bir zamanda yalnızca davetle geçerli herhangi bir anlaşmada sayfanın sağ tarafına giderek Amazon’a ilgilendiğinizi bildirmeniz gerekir. “Davet iste”yi tıkladığınızda, isteğinizin alındığını onaylayan bir açılır pencere görürsünüz.

Başarıyla davet isteğinde bulunduğunuzda ekranda bir onay alırsınız.
Kredi: Amazon / ekran görüntüsü

  1. Arkanıza yaslanın ve bekleyin. Bu noktada, yapılacak her şeyi yaptınız. Yalnızca davetle sunulan fırsatlardan istediğiniz kadar talep edebilirsiniz, ancak her öğeyi yalnızca bir kez talep edebileceksiniz, bu nedenle geri dönüp her gün yapmanıza gerek yok. (Bir fiyatına dört Omni TV puanlama fikrine RIP.)

  2. Prime Day’de e-postanızı kontrol edin. 11 ve 12 Temmuz tarihlerinde Amazon, seçilen kişilere ürünleri özel fiyatlarından satın almaları için benzersiz bağlantıların bulunduğu davetiyeler gönderecek. Seçilmediyseniz Amazon’dan da bir bildirim alırsınız. Gelen kutunuzun Amazon e-postalarını spam olarak işaretlemediğinden emin olun!

Yalnızca davetlilerin katılabildiği en iyi Prime Day fırsatları

neden beğendik

Mashable Kıdemli Alışveriş Muhabiri ve yerleşik TV anlaşmaları uzmanı Leah Stodart’ın sözleriyle, bu 100 $’a bir 4K TV, bu “YABAN”. Ve hemen hemen her markanın 100 dolarlık 4K TV’sini görmek yaygın bir manzara olmadığından, bunu söylemekte haklı. Bu gerçekten rakipsiz fiyat için harika bir görüntüye, Alexa entegrasyonuna ve yerleşik bir Fire TV arayüzüne sahip bir TV alacaksınız.

neden beğendik

arkadaşlarımıza göre PCMag(yeni bir sekmede açılır) (Mashable’ın yayıncısı Ziff Davis’e aittir), 14 inç Acer Swift X, 1.099,99 $ MSRP’de bile “bulabileceğiniz en iyi fiyat/performans oranlarından birini sunuyor”. Bu bir yazım hatası değil: AMD Ryzen 7 5825U işlemcili 512 GB yapılandırmasının düşük bir liste fiyatı var(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da, bu nedenle 629,99 $ ‘lık yalnızca davetli Prime Day teklifi, ilan edilenden çok daha iyi bir anlaşma.

neden beğendik

Akıllara durgunluk veren 50 saatlik pil ömrüne (10 dakikalık hızlı şarj özelliğiyle) sahip olan JBL Live 660NC, Uyarlamalı Gürültü Engelleme ve Ambient Aware modlarına sahip en yüksek puan alan kablosuz kulak üstü kulaklıklardır. Prime Day’de (bir davetle birlikte) siyah sürüm 89,95$’a düştüğünde, önceki tüm zamanların en düşük fiyatını geçecek(yeni bir sekmede açılır) son iki Kara Cuma’dan 10 $.

neden beğendik

Foreo Luna 3, makyajı ve ölü deriyi temizlerken masaj yapan, profesyonel kalitede, uygulamaya bağlı bir yüz temizleme fırçasıdır. (Sevmediğimiz bir mikro akım cihazı olan Foreo Bear’dan tamamen farklı.) Üç versiyonun tümü, yalnızca davetlilerin girebildiği Prime Day anlaşmasının bir parçası olarak %50 indirimli olacak – Normal Cilt (pembe), Hassas Cilt (mor) var ) ve Combination Skin (mavi) — daha yeni 279$’lık Foreo Luna 4’e para harcamak istemiyorsanız iyi bir satın almadır.(yeni bir sekmede açılır).

neden beğendik

Mart ayında piyasaya sürülen şık SodaStream E-Terra, tek dokunuşlu kontrollere ve önceden ayarlanmış üç karbonasyon seviyesine sahip tamamen yeni bir elektrikli arayüze sahiptir. Yalnızca davetlilerin girebildiği Prime Day anlaşmasında öne çıkan beyaz başlangıç ​​paketi, bir CO2 silindiri ve bir bulaşık makinesinde yıkanabilir yeniden kullanılabilir şişeyle birlikte gelir, ancak bunu üzerinizdeki herhangi bir 1 litrelik ve 0,5 litrelik BPA içermeyen yeniden kullanılabilir plastik şişelerle de kullanabilirsiniz. el. (Asla 109 doların altına düşmedi(yeni bir sekmede açılır) daha önce Amazon’da, Bilginize.)

neden beğendik

Amazon’un yalnızca davetli bir Prime Day anlaşması için seçebileceği tüm akıllı ev cihazları ve aksesuarları arasından, başlangıçta Star Wars Günü’nde (4 Mayıs) bırakılan bu sınırlı sayıda akıllı hoparlör sehpaları, soldan bir seçimdir. Her halükarda, dördüncü ve beşinci nesil Echo Dots ile çalışırlar ve üç varyasyonları vardır: Darth Vader(yeni bir sekmede açılır)Fırtına askeri(yeni bir sekmede açılır)ve Mandaloryalı(yeni bir sekmede açılır). Hiçbiri daha önce satışa çıkmadı.

neden beğendik

Motorola Razr+ haftalar önce duyurulmuştu ve yalnızca davetle yapılan bu anlaşmayla Amazon şimdiden 150$ fiyattan indirim yapıyor. İç ve dış dokunmatik ekrana sahip kapaklı telefon sadece bir numara değil. İncelemelerinde, Mashable kardeş sitesi PCMag(yeni bir sekmede açılır) “Hiç şüphe yok ki Razr+ şimdiye kadarki en iyi Razr ve en iyi katlamalardan biri. telefonlar(yeni bir sekmede açılır) hemen şimdi satın alabilirsiniz.” Böyle bir indirimde, bu ifade yalnızca daha doğru hale gelir.

Teknory