Kült Bir Fantastik Flop’un Radyo Sessizliğinde Yeniden Başlatılması Hâlâ Gerçekleşiyor

Evrensel aracılığıyla Klasik canavarlardan oluşan kadrosuna odaklanan ortak bir evren başlatmak için muhteşem bir şekilde denemiş ve başarısız olmuş olan Universal, bunun yerine film yapımcılarına bağımsız mülklerle uğraşma fırsatı sunmak için çizim tahtasına geri döndü ve Julius Avery bir filmin yönetmenliğini üstlendi. Van Helsing James Wan yapımcılığını üstlenecek şekilde yeniden başlatın. Jon Spaihts ve Eric […]

Kült Bir Fantastik Flop’un Radyo Sessizliğinde Yeniden Başlatılması Hâlâ Gerçekleşiyor

Evrensel aracılığıyla

Klasik canavarlardan oluşan kadrosuna odaklanan ortak bir evren başlatmak için muhteşem bir şekilde denemiş ve başarısız olmuş olan Universal, bunun yerine film yapımcılarına bağımsız mülklerle uğraşma fırsatı sunmak için çizim tahtasına geri döndü ve Julius Avery bir filmin yönetmenliğini üstlendi. Van Helsing James Wan yapımcılığını üstlenecek şekilde yeniden başlatın.

Jon Spaihts ve Eric Heisserer’in öncülüğünü yaptığı başka bir versiyon üç yıl sonra ortaya çıkmadan önce, Tom Cruise ilk olarak 2012’de başrolü çevreliyordu ve bu ilk kez bile değildi, ancak dikiş yerlerinde dağıldı. İmkansız görev simge ironik bir şekilde karar verdi Mumya zamanını daha iyi kullanmaktı.

Avery’nin Aralık 2020’de Drakula’nın baş düşmanına yeni bir soluk getireceği duyurulmuştu, ancak o zamandan beri projeden neredeyse hiç ses çıkmadı. Bununla birlikte, bir röportajda fangorya son özelliğini tanıtıyor Papa’nın Exorcistfilm yapımcısı bunu doğruladı Van Helsing hala kartlarda.

Van Helsing
Evrensel aracılığıyla

“Daha önce James Wan’dan bahsetmiştin ve ben onun büyük bir hayranıyım. Bir süredir onunla çalışmak istiyordum. O bir Avustralyalı ve evet, biz bir ekip oluşturduk. Van Helsing şu anda yazmakta olduğum ve yapımcılığını James’in üstleneceği, yönetmeyi düşündüğüm birlikte bir film. Ama evet, bu hala hareket halinde. Size bundan daha fazlasını söyleyemem ama bu konuda çok ama çok heyecanlıyım!”

Hugh Jackman’ın birlikte çalışmaya başlamasından bu yana neredeyse 20 yıl geçti. MumyaStephen Sommers hem eleştirmenler hem de gişede beklentilerin çok altında kalan 170 milyon dolarlık canavar püresi için, ancak her şeyi ve mutfak lavabosunu karışıma atan sevimsiz bir kamp klasiği olarak ün kazandı. pervasız terk

Van Helsing V1.0 birinci sınıf sinema olmaktan çok uzak, ancak Avery’nin sessiz alımı Samiriyeli Ve Papa’nın Exorcist Başlamak için o kadar da iyi olmayan bir öncekiyle eşleşebileceğinden bile şüphe duymamıza neden oluyor.

Teknory