Yeni güncellemeden sonra Fitbit Charge 5’iniz brick mi oldu? Yalnız değilsin

C. Scott Brown / Android Yetkilisi Fitbit Ücreti 5 TL;DR Fitbit Charge 5’e yapılan en son güncellemenin, aşırı pil tüketimine ve cihazların tuğlalaşmasına neden olduğu bildiriliyor. Etkin bir garantiye sahip etkilenen tüketicilere, cihaz satın alımlarında Fitbit’ten %35 indirim kodu sunulmaktadır. Fitbit Charge 5’in donanım yazılımını otomatik olarak güncellemesini durdurmanın bir yolu yoktur. Fitbit Charge 5, […]

Yeni güncellemeden sonra Fitbit Charge 5’iniz brick mi oldu?  Yalnız değilsin

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

Fitbit Ücreti 5

TL;DR

  • Fitbit Charge 5’e yapılan en son güncellemenin, aşırı pil tüketimine ve cihazların tuğlalaşmasına neden olduğu bildiriliyor.
  • Etkin bir garantiye sahip etkilenen tüketicilere, cihaz satın alımlarında Fitbit’ten %35 indirim kodu sunulmaktadır.
  • Fitbit Charge 5’in donanım yazılımını otomatik olarak güncellemesini durdurmanın bir yolu yoktur.

Fitbit Charge 5, iyi bir fitness takipçisidir ve okuyucuların satın alması gereken en iyi fitness takipçileri listemize girer. Bununla birlikte, ürünlerin inceleme değerlendirmesi, inceleme sırasında ürünün durumunu dikkate alır. Ürünlerin piyasaya sürüldükten sonra önemli ölçüde geliştiği ve güncellemeler sayesinde diğer yöne gittiği durumlar vardır. Fitbit Charge 5 için en son güncellemenin, birçok kullanıcı için fitness takipçisini tuğla haline getirdiği bildiriliyor, bu nedenle en yeni aygıt yazılımına güncellemeyi ertelemek isteyebilirsiniz.

Fitbit açıkladı en son v194.61 güncellemesi Kapsamlı bir değişiklik günlüğü ile Charge 5 için. Yeni saat yüzleri, genel dil karakterleri için destek ve sağdan sola metin bildirimleri, Egzersiz uygulamasında tüm egzersiz modlarının kullanılabilirliği ve genel hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler var.

Ancak, güncellemeyi alan ve yükleyen kullanıcılar, aşırı pil tüketiminden ve sonunda siyah ekrandan şikayet ediyor. Var çoklu raporlar üzerinde Fitbit forumları En son güncellemeyi yükledikten sonra yanıt vermeyen cihazlara sahip kullanıcılardan.

Etkilenen tüketicilere bir çözüm olarak, Fitbit’in müşteri desteğinin, Charge 5’inizin garanti kapsamında olduğu varsayılarak mağazalarından yeni bir cihaz satın almaları için %35 indirim kodu sunduğu bildiriliyor. Değilse, o zaman bir çözüm alamazsınız. Charge 5’in otomatik güncellemesini durdurmanın herhangi bir yolu yok gibi görünüyor. Bu noktaya kadar yeni tuğla raporları gelmeye devam ettiğinden, güncelleme sunumunun duraklatılıp durdurulmadığını bilmiyoruz.

Bir açıklama için Google ve Fitbit’e ulaştık ve onlardan haber alır almaz ileti dizisini güncelleyeceğiz.

Yeni güncellemeden sonra Fitbit Charge 5’iniz brick mi oldu? Yalnız değilsin

Teknory